www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Elena Risteska
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 12:37 pm    Naslov poruke: Elena Risteska Na vrh strane Na dno strane

Vaše mišljenje o mladoj pjevačici. Jeste li preslušali njen album, kakvi su vaši utisci? Meni lično se jako dopao album. Ima super glas i pjesmice su joj baš simpatične.

Šta mislite o njenom stajlingu?



_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima mozda glasa ali ne svidaju mi se bas njene pesme jer peva na makedonskom ako se ne varam pa ne razumem...nije mi interesantno...
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije losa devojka!cula sam par pesama nisu lose
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam njen od Eurovizija. Dobra pevacica.
 
yuoiuysdh
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je album. Mada mi je jedina zamerka to sto peva na makedonskom. Album je bas u tom "komercijalnom R&B/Pop" fazonu koji njoj lezi, i ako planira da se probije na inostrano trziste trebalo bi da pocne da snima/peva na engleskom. Mada vidim da se vrti po MTV-ju spot za pesmu "Esen Vo Mene" samo sto peva na engl. i zove se nesto "Autumn (Fallen) Leaves" or smth like that. Ne mogu da se setim...
 
JayDee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 46
Mesto: Tu, iza ugla

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Elena is very hot girl. Verujte, znam sta govorim. Wink
Her style is OK.
Novi album je cool, ali treba se jos prodzvakati. Mislim da ce imati dosta hitova sa njega.

_________________
JayDee ... kao neko iz svemira
----------
Like: Music, Serbian Babes, Macedonian Girls, Croatian Chicks... Wink | I'm an alien.
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi put sam je cuo i vidio na evroviziji i dopala mi se i glasom i stasom,sto bi se reklo,a cuo sam jos nekih pjesama i vidio spotova po meni pravo osvjezenje.
u njenom slucaju sta nosi nije toliko vazno jer je predobra,al fakat.
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super mi je ona pesma nina najna...ima dobar glas
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pjesma nina najna je prva sto sam cula od Elena i stvarno mi se dopala ona je bila moj favorit na evroviziji. Novi Album nisam jos slusala ali cu sigurno da poslusam!
 
maser-djuky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 98

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sviđa mi se pjesma sa eurosonga
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super joj je duet sa Reginom,ljubav nije za nas

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa, mlada, zgodna, divan glas...Sta vise reci?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Elena Risteska Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon