www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste nekad idealizovali neku osobu?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desava mi se i prosto se mislim da li sam ja UOPSTE normalan? Rolling Eyes Majke mi!


_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
majica81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 15
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam. Idealizovala sam jednog decka u kojeg sam dugo bila zaljubljena, ali kada smo postali prisniji i poceli cesce da se vidjamo shvatila sam da on nije ni priblizno onom sto sam ocekivala i cemu sam se nadala. Jedva sam se povratila od razocarenja, i dan danas mi nije svejedno kad se toga setim.
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam nekada davno ali sam shvatila da nije idealan kao i svi drugi i nikada vise nikoga ne idealizujem, sadasnjeg decka prihvatam sa svim vrlinama i manama kao sto ih i ja sama imam
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada...
Strogo sam protiv toga... Evil or Very Mad

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, davno, kad sam bila mladja i imala mnogo manje iskustva nego danas... Mislim da svi mi prolazimo kroz tako nesto u mladosti dok ne naucimo kako da bolje procenimo ljude oko nas.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne radi se to svesno. Bar ne u mom slucaju. Uvek "sacuvam" onaj osecaj koji mi je "doneo" prvi utisak. I nastavim dalje. Verujem u ono dobro u ljudima. Ne vidim gresku u tome.
Sve u svemu,idealizovala sam jednu osobu i eto=bese mi nekad drug. Sad mi vise nije nista. Nazalost ili ne.. Da li je moja greska sto sam idealizovala ili njegova sto nije savrsen,to je vec drugi par opanaka.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne idealiziran osobe....neman taj princip..ako mi se neko svidi, ok...ako ne - ne i to je to

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
marko_18
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2007
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne to meni ne moze da se desi, ja sam bezgresan, ne mogu da pogresim Razz
 
baabica
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 103

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh često..... ja u osobama vidim ono najbolje...a onda mi njihova loša strana dođe kao hladan tuš.... no ja ponovo tražim ono najbolje...
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se to dva puta i razocarala sam se naravno.
Sad
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se jednom, mada nije bilo toliko strasno razocarenje.. jer sam ja znala kakav je bio samo nisam htela da prihvatim to
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa je, ali kod mene postoji trip da ja to nikad ne prihvatam sve zdravo za gotovo.može netko bit najljepši i najbolji na svijetu, džabe sve ako ja izludim za svime time i on to iskoristi, pusti to. ja zato uvijek uživam, volim, prihvatam ljude ali nekako u meni uvijek postoji neka doza straha.

jednostavno granica dokle koje netko može da uđe u moje srce. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li ste nekad idealizovali neku osobu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon