www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kod odjeće i obuće najvažnije mi je....
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  

Kod odjeće i obuće najvažnije mi je...
da lijepo izgleda
10%
 10%  [ 4 ]
da mi dobro stoji
48%
 48%  [ 18 ]
da je udobna
24%
 24%  [ 9 ]
da je od prirodnih materijala
0%
 0%  [ 0 ]
da je skupa i kvalitetna
0%
 0%  [ 0 ]
da je poznate marke, vidljivo istaknuto
2%
 2%  [ 1 ]
da je po najnajnajnovijoj modi
2%
 2%  [ 1 ]
da je oskudna ili pripijena, da mi se vidi tijelo
10%
 10%  [ 4 ]
da je tako krojena da prikriva moje mane
0%
 0%  [ 0 ]
da je u trendu, onako kako se moja generacija odijeva
0%
 0%  [ 0 ]
da je jeftina i da si je mogu priuštiti
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 37

Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Kod odjeće i obuće najvažnije mi je.... Na vrh strane Na dno strane

Sto vam je bitno? Da su marke? Da je ugodno? Da se vama svidja??

Volim sve što je autentično, pa čak i ako ima rupe. U tom pogledu sam 100% vjerna! Mogu se pohvaliti da se u međuvremenu mogu odjenuti skoro pa zatvorenih očiju. Naime, što: u mojem ormaru sve suknje, hlac, majicei sakoi pašu savršeno jedno uz drugo. Obožavam te rituale odijevanja... Embarassed

A najbitnije mi je da mi dobro stoji...



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvaznije mi je da je kvalitetna i udobna i da mi nije tesna jer ne podnosim da me nesto steze i da me davi...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da lijepo izgleda, da mi dobro stoji in da je udobna Smile
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvaznije mi je da mi dobro stoji, onda da je od kvalitetnih materijala, i da mi se, naravno, dobro uklapa u garderobu... i ja obozavam ono sta si nazvala 'ritualima odijevanja'... bitno mi je i da sam 'prigodno obucena', tj. da nisam u podne obucena kao da idem vani navecer, to mi je tako seljacki. Za kavu se obuci dnevno, a za club se obuci vecernje.. itd

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mi dobro stoji i lepo izgleda NA MENI!Nije bitna marka(nikako),a ni cena!
Dosta puta sam videla neku stvar koja mi se extra svidela,ali jednostavno meni ne stoji iz ovog ili onog razloga...i nikad tako nesto nisam kupila.Niti mi je ikada bilo jasno kako neko moze da nosi nesto samo zato sto je IN,moderno,skupo ili markirano,a da ga boli uvo sto mu to NIKAKO ne stoji... Rolling Eyes

_________________

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod obuće mi je bitno da je broj veća od mog i da je od kože, a kod odjeće da mi dobro stoji i da mi se sviđaju boje i kroj. Zato često šijem jer je ta odjeća po mom ukusu i mojoj mjeri Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
yellena_m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 49
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbitnije mi je da je garderoba udobna,kvalitetna i da mi lepo stoji
 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da mi je obuca i odeca lepa i da mi lepo stoji a i da se razlikujem od svih,da imam svoj stil
 
saskica dalibor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 3
Mesto: majdanpek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VOLIM DA MI ODECA EXTRA STOJI A DA JE PRITOM SKLADNA ZA PRILIKU U KOJOJ JE KORISTIM... KISS Very Happy Smile Razz Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
SaKi
DaKi
4ever
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da je udobna i da mi dobro stoji

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da je udobna, da mi stoji, obavezno da lepo izgleda i da je kvalitetna.
Gledam na marku skoro uvek ali mislim da to i nije tako bitno (ne mogu protiv sebe)... Mr. Green
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbitnije mi je da lepo izgledam u toj odeci, mada uvek imam neki blesav osecaj da mi lose stoji. Verovatno zbog toga sto treba da se naviknem na taj deo odece.

Mada, kad pogledam sta se sve [ne] nosi po ulicama... bole me cosak.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Kod odjeće i obuće najvažnije mi je.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon