www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sa cim cistite sofersajbnu
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: sa cim cistite sofersajbnu Na vrh strane Na dno strane

probala sam razna sredstva za ciscenje stakala ali ne pomazu.ostaju sve tragovi,a poslije je sva masna


_________________
can't stop my spinning head
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ja to radim? Prvo natochim u jednu koficu/kanticu toplu vodu. U toploj vodi "rastvorim" technost za pranje chasha, ne posudja. Operem stakla time, potom hladnom vodom, prebrishem papirom dok ne budu suva stakla. Papir ne ostavlja trag, iliti nekakve rolnice, mrvice.
Ukratko.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sa tecnostim onim, i najbolje se izglenca sa papirom, ili novinom
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tecnost za pranje sudova
 
darko_calic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naj bolje resenje je sredstvo za pranje casa a nakon toga izglancati novinom(papirom)
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, sredstvo za pranje casa i posle papirom... Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
rwieser@htnet-dsl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzmite koju staru pamucnu majicu i sredstvo za pranje stakla i sa majicon brisite dok ne nestane sredstva po staklu
 
DeNy_BoY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2006
Poruke: 18

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa sredstvom za pranje stakala
 
cekiboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima u radnjama ono (ne znam kako se zove), ali sluzi iskljucivo za masinsko pranje casa, znaci OBAVEZNO rukavice, ali zato nema nista da ostane na njemu...

i posle mozes mesec dana prati bukvalno samo vodom, jer ostavlja neki zastitni sloj...

_________________
bog te pita koja je to brzina....
 
blesavipop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 12 Jul 2007
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 5:01 am    Naslov poruke: hej Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, ja sam cuo, nisam isprobao Laughing 8) ,
da ako se posle pranja sofersajbe, blago ispolira sajba sa polovinom jedne obicne jabuke, da kada pada kisa, kapi se ne "slevaju" nego "odbijaju"(ma sta god to znacilo)

da li je neko probao Smile Rolling Eyes
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam cuo za tako nesto ja znam za limun da nemagli sofersajbna

A pranje soferke ako je mnogo od cigara prljava sto rekose ovi gore tecnost za pranje casa i sundjer i dobro isamponirati soferku onda dve krpe jedna da bude potpuno suva a druga vlazna prvo dobro obrises sa vlaznom pa sa suvom na kraj i nema greske ima da sija Very Happy

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sredstvo za ciscenje stakla, a ako zelite da vam ostane cista i da vam ne trebaju brisaci kad pada kisha, kupite rainclar preparat (ili nesto slicno) uglavnom pitajte u prodavnici auto delova-kozmetike. Mnogo dobra stvar, shoferka ostaje cista, a i kapi kishe se ne zadrzavaju na njoj, nesto sam cuo da posle tog premaza sa unutrasnje strane nema maglenja, naravno to nije vecno tako da s vremena na vreme treba ponoviti postupak. Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> sa cim cistite sofersajbnu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon