www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Negujete li vrat i dekolte...
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 2:28 am    Naslov poruke: Negujete li vrat i dekolte... Na vrh strane Na dno strane

Vodite li racuna o vratu, dekolteu, grudima...I kako?

Koliko cesto? Ili se uopste ne opterecujete sa tim?

I da li vodite racuna koliko grudi izlazete suncu zbog stetnog dejstva suncevih zraka na njih vise nego na ostalim delovima tela?

Ja licno mnogo volim svoj dekolte...I njega i vrat stalno mljackam...i to vrat kazu odozdo na gore prema licu treba mljackati, mazati kako god... nekako mi se cini da se starost zene najvise vidi po vratu...naravno to ne mozemo izbeci ali mozemo ublaziti... :174:

Ali zato volim da se suncam...i to po ceo dan, imam taman ten, sunce mi nista ne moze, nikada nisam izgorela...ziveo pigment...
:suncanje:



_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!


Poslednja prepravka: Ludica_S datum Sre Mar 01, 2006 8:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja negujem i grudi i dekolte isto koliko i lece...stalno se mazem kojekakvim kremicama...nikada nisam imala nijednu bubuljicu po dekolteu i srecna sam sto mogu da nosim bilo koju dekoltovanu majcu...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Mackica_SLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 27
Mesto: Jesenice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa moras ... ako pocnes da mazes lice moras i vrat pa sve nize... ja imam naviku poslje svakog tusiranja mazanje citavog tjela

_________________
*Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe*
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa obzirom da obozavam da nosim dekoltirane majice i da svoj dekolte i ledja obozavam-posvecujem im i vise nego potrebnu paznju! I ledjima i dekolteu. Imala sam tu nenormalnu srecu, da genetski svi u porodici, imamo jako kvalitetnu i neporblematicnu kozu. Cak ni u pubertetu, niko od nas nije imao bubuljice. Od kad znam za sebe, tako mi je. Samo kad treba da dobijem, pojavi mi se samo 1 bubuljica na celu (nikada negde drugde) i povuce se istog dana. Tako da mi je dekolte(kao i ostatak tela) i vise nego cist. E sad, posto se cesto cvarim na Suncu (ili usolarijumu) sto,kao sto se zna, isusuje kozu, moram da poklanjam malo vise paznje telu, nego u onom periodu kad se ne suncam, pa se to odnosi i na dekolte. Tada idem i kod kozmeticara jednom u dve nedelje, da mi radi piling i (prirodnu) masku za celo telo + ja kod kuce jednom nedeljno sama stavljam masku (neka od kamilice i aloe vere, koja smiruje kozu)+svako vece posle kupanja, natapkam se mlekom za telo ili losionom! Za sada, ne smem da se pozalim, vec sam i vise nego prezadovoljna svojom kozom uopste! Very Happy 8)

_________________


 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

redovno radim piling,idem u solarijum,imam i razne maske za lice koje se preporucuju i za vrat i dekolte...

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PiNkLaDy je napisao/la sledeće:
ja negujem i grudi i dekolte isto koliko i lece...stalno se mazem kojekakvim kremicama...nikada nisam imala nijednu bubuljicu po dekolteu i srecna sam sto mogu da nosim bilo koju dekoltovanu majcu...


i ja isto...i mislim da svaka zena treba da isto tako vodi racuna.....veoma je vazno da se i grudi i dekolte odrzavaju kao lice.....

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Brandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 106
Mesto: Novi Sad :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da vodim racuna o grudima i dekolteu, kao uostalom i o celom telu!
 
japajan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 5
Mesto: TAMO DALEKO

greece.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim to da cujem kako odrzavate vasa grudi Rolling Eyes
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos sam relativno mlada i uopste ne brinem o savojoj kozi...pogresno sam se izrazila..vodim racuna o njima ali nisam zabrinuta za njih Wink danas ima jako puno krema za bas ovaj deo tela koje su nam nadohvat ruke i bila bi grehota ne iskoristiti ih..a. vec smo dosli do zakljucka da je fizicki izgled veoma vazan..te naravno da negujem Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Labudica_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 41
Mesto: ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas ima mnogo krema i svega pa moze svaka da izaberee svojee..ja najvise volimm kremee i uljaaa raznih mirisa..hehe

_________________
Krila daj mi zvijezdo da poletim
na njene prozore da sletim
i u noci njezno da poljubim
moju voljenu
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravno da vodim paznju o svom vratu i dekolteu
sta cu drugo raditi
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa retko,dobro ga operem,pogledam da nemam neku bubuljicu i tako;nista posebno;
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Negujete li vrat i dekolte... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon