www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biti prosjecan - prednost ili mana?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
jasenka_mo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Okt 2006
Poruke: 1
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da u stvari uopce ne mozemo reci da ima prosjecnih ljudi. nitko nije prosjecan i svatko moze biti na ovaj ili onaj nacin poseban pa vec i cinjenica da je svaka osoba i genetski jedinstvena dovoljno govori tome u prilog. problem je u viđenju samog sebe jer ako ti sam sebe ne vidis kao jedinstvenu osobu koja je sposobna iskoristit sve svoje mogucnosti i uraditi nesto "nadprosjecno" onda nece niti itko drugi. to nam ipak ne daje pravo misliti o sebi kao o nadprosjecnoj osobi, nekome tko se izdvaja iz mase jer time nismo pravedni prema drugim ljudima. jer tko smo mi da sudimo o nekom?

 
odiseja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 15

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ekonomista87 je napisao/la sledeće:
nesto izmedju, ni mana ni vrlina.

U svakom slucaju je to vrlina, prednost u odnosu na druge, iznad i ispodprosjecne. Smile
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom je prednost. Isti si ko i drugi, niko te ne dira zato sto si budala, ili zato sto oces da se uzdignes iznad.

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje je bit u sredini! Ne valja bit ispred ni izad...sredina je najbolja

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Borcanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Feb 2007
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su je svaki čovek jedinstven. Svaki je roman za sebe. Ne mislim da je potrebno biti drugačiji po svaku cenu pa bilo to i u oblačenju u odnosu na druge. Što sam starija, ljudi ne posmatram više kao masu. Svakog nekako izdvajam i svako ima svoje posebnosti. Nekad pomislim za sebe da sam prosečna osoba a onda se setim da nisam, jer i ja imam svoju priču koja je posebna. Meni je najvažnije kakvi smo prema ljudima koji nas okružuju, jer oni su deo našeg života. Ne vidim što je moj život manje zanimljiv od života neke glumice ili pevačice. Uvek mislim da su ljudi koji imaju slobodu da "dišu punim plućima" u ogromnoj prednosti u odnosu na neke trenutno poznate (a jako brzo zaboravljene).
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je prednost,sredina ja sredina i to zlatna.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije toliko lose, ali ipak volim da budem iznad proseka Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosek, nisam za prosek. Ne volim prosek pa to ti je. Smatram da svi treba da rade na svojim osobenostima i da se nikako ne treba stapati sa masom. Daleko bilo.
Ne vidim sebe u tom shablonu.
Hvala lepo.
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosecan=zlatna sredina! Sve u zivotu ima svoje dve strane ma sta to bilo! mislim da je dobro imati za prijatelja prosecnu osobu,mislim da si su takve osobe pouzdane tj. mozes se osloniti na njih u svakoj situaciji.

_________________
здраво кензо !!!
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosječan čovjek nada se stalno boljoj budućnosti i u tom pogledu on je neobično lakovjerna publika za razne hokus-pokuse poboljšanja svojih osobnih prilika .Ponekad nije loše biti u kolotečini, isti kao masa, ali ipak u većini slučajeva treba biti svoj.

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
Ce___
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wizard50 je napisao/la sledeće:
Prosječan čovjek nada se stalno boljoj budućnosti i u tom pogledu on je neobično lakovjerna publika za razne hokus-pokuse poboljšanja svojih osobnih prilika .Ponekad nije loše biti u kolotečini, isti kao masa, ali ipak u većini slučajeva treba biti svoj.


Kako mozes biti svoj kada je ceo zivot ispunjen ljudima koji su ti ga upotpunjavali i oblikovali tvoje misljenje. Sami znamo da smo u masi koja je ucena od druge mase. Sve sto vidimo sve sto cujemo, sve sto ucimo i vidimo.

I teko kako samo kritkujem i dajem prilicno sture zabeleske bez odgovora.
Jos nisam odgovorio na pitanje vrilne i mane prosecnosti, sacekacu nesto trece da se pojavi pa cu onda razmisliti Smile

_________________
I know that I hung on the tree lashed by
winds Nine full nights,
And gave to Odin,Myself to Myself,
On that tree the depths of whose roots No one knows.
No bread sustained me Nor goblet. I looked down. I gathered the runes, Screaming I gathered Them;
And from there I fell Again.
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je u danasnje vreme tesko i mucno biti drugaciji.....
a drugaciji moze da znaci i samo da si svoj....ne,ti moras biti ,njihov,.....ti treba da budes deo bezlicne mase i da radis ono sto se njima svidja....
e pa bas necu! ja ne volim prosecne,bezlicne,osrednje ljude koji se zadovoljavaju time da su bash takvi kakvi jesu-ni u cemu dobri,ni u cemu ni losi,ali prihvaceni,deo vecine...
Zaista cenim ljude koji se odvaze da budu nesto vise,pa cak i one koji budu nesto manje od proseka....samo da nisu prosecni.....koji teraju svoje,zive svoj zivot,uzivaju i vole ono sto zele da vole i samim tim su specificni i posebni...

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Biti prosjecan - prednost ili mana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon