www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nezavisnost osobe
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 4:57 am    Naslov poruke: Nezavisnost osobe Na vrh strane Na dno strane

Da li smo ikada uistinu nezavisni ili samo umisljamo da jesmo?

Da li je nezavisnost precijenjena?

Mislite li da ste nezavisna osoba u svakom pogledu ili ste ipak zavisni o drugim ljudima, organizacijama, potrebama?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam baš potpuno nezavisna, težim ka tome. Ali nisam nezavisna od nekih potreba, ponekad želim sjesti u kafe da mi netko drugi spremi kavu jer eto se meni ne da. Neću je sama sprijemiti baš tad, ali sutradan možda hoću. Što se tiče zavisnosti o drugim ljudima, samo od roditelja jer oni još uvijek plaćaju moju silnu školarinu, obezbjedili su mi krov nad glavom ovdje u beogradu. Ne nazivam to nekom zavisnošću, neću ja umrijeti ako oni to ne rade, najvažnija mi je njihova ljubav. Ali ipak, ne bih uspjela stići dovdje da nije bilo njih. Oni mi trebaju svakog trena... Rolling Eyes
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar covjek ikada moze biti potpuno nezavisan???

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 4:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam potpuno nezavisna, niti to zelim biti.
Financijski sam samostalna.
Samostalna sam u mnostvu stvari potrebnih za zivot, ali nezavisna od bilo koga ne.
Treba mi topli zagrljaj, jako cesto. Treba mi razumjevanje. Treba mi ljubav, da bih mogla biti istinski ispunjena i sretna.

Nezavisnim (apsolutno nezavisnim, onako kako ja na to gledam) smatram covjeka koji je potpuno emocionalno distanciran od svih ljudi oko sebe, koji je sposoban i spretan, a okrenut samo prema sebi, svojim potrebama i svom zadovoljstvu...
Ali u sustini takav covjek bi bio vise masina, robot, nego covjek od krvi i mesa.

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuna nezavisnost je nemoguca. Uvek zavisimo od necega, manje ili vise.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 7:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ste se tice nezavisnosti u materijalnom ili biznis smislu, tu sam totalno nezavisna....uvek bila i uvek planiram da budem.....bez kompromisa......sto se tice nezavisnosti u svakom drugom smislu, e to je vec druga prica......zavisna sam emotivno o mojoj porodici, prijateljima, zavisim o prvoj jutarnjoj kafi, o iPod-u (previse Rolling Eyes ), i o puno drugih stvari bez kojih nemogu da zamislim uspesan dan.......mislim da nezavisnost nije precenjena.....imala sam puno prilika da vidim probleme kroz koje su prolazili ljudi bliski meni koji su bili ovisni o nekome......ovisnost coveka natera da postane "lenj" i previse opusten, natera coveka na losu naviku ocekivanja necega sto nije zasluzio......ponosna sam jednako i na svoju nezavisnost a i na svoju ovisnost jer misllim da sam nasla pravi balans izmedju to dvoje da mogu da vodim miran i uspesan zivot, i da budem sigurna da zahvaljujuci svojim sposobnostima mogu da razmrsim bilo kakav cvor, ali i da isto tako imam na koga i umem da se oslonim na drugog kada je to potrebno.......nezavisna ovisnica, to sam ja.............. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao osoba sam nezavisna, ali sam zavisna jer ja ipak imam samo 16 godina i moja mamica se brine o meni. Mr. Green

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
[DeNoM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vjerujem da mozemo biti potpuno nezavisni.

_________________
Jučer sam bio hrabar, htio sam promijeniti svijet
Danas ću biti pametan, promijenit ću sebe....
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako ko misli da je nezavisan je u zabludi,jer covjek uvjek zavisi od neceg ili nekog.
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoguce je biti skroz nezavisan
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu ni misliti o nezavisnosti, jer sam jos uvek na faxu i zavisim od mnostva ljudi ali nadam se da kada ga zavrsim i zaposlim se, uljuljkacu se u neki osecaj da sam nezavisna, iako znam da to nikada necu biti.
 
anonimni_surfer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2007
Poruke: 27

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gotovo nikada nitko nije nezavisan, svatko je o nečemu ovisan.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Nezavisnost osobe Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon