www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Flash Drive/ MP3 Player
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
SladjanaStijak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 7
Mesto: Kostajnica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 7:39 am    Naslov poruke: Flash Drive/ MP3 Player Na vrh strane Na dno strane

Drugarica mi je dobila Flash Drive/ MP3 Music Player T.sonic 310 (Transcend) USB2.0 512 MB
Uz njega je dobila i instalacijski cd za windows 98 , jer xp ga inace sam odmah otkrije. Problem je u tome sto ona ima xp, ali joj uopste ne detektuje usb.
Ma ne znam ja bas da objasnim u cemu je problem, ali valjda me razumijete. Znaci ona ukljuci usb u port, i to je to, ne desava se bas nista. Nigdje se ne pokazuje da je dodan novi hardwer. Pa ako neko moze bilo kako da pomogne bile bi zahvalne.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
Im not always right, but Im never wrong.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ste pokusale da ubacite u drugi USB port i da li ste vec pokusavale da ga prikljucite na nekom racunaru i ako jeste da li je tada radio flash/mp3?

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
SladjanaStijak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 7
Mesto: Kostajnica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad ga je dobila pokusala je na svom racunaru i nije uspjelo.... Sad je mp3 kod mene, vec par puta sam pokusala, i ubacivala sam ga u razlicite portove i nista....

_________________
Im not always right, but Im never wrong.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad a kada odes ubacis mp3 player i odes na: Start-->Settings-->Control panel-->System-->Hardware-->Device Manager u dobijenoj listi jer ima uredjaj sa zutim znakom pitanja ako ima probaj da ipak te draajvere koji su za 98 update-jesh... malo glupa ideja ali ajde... Sad

Jos jedna ideja koja mi je pala napamet je ta da je mozda tom playeru potreban dodatan softwer da bi mogli da se prenose podaci izmedju kompa i playera (sto bi bilo glupo bas zbog toga da kada god promenis komp, odes kod nekoga ili nesto sl. trebas da nosis i taj softwer) i taj softwer bi trebalo da se nalazi na pratecem CD-u za taj player, ako se ne nalazi postoji neki softwer za taj player na:
http://www.transcendusa.com/Support/DLCenter/index.asp?axn=SRH2&ModNo=95&ItemID=TS1GMP310#2
Ja nisam uspeo da ga skinem iz nekog razloga (puca mi download, to moze biti i do mene ali i do njih) tako da ako ipak nemas nikakav softwer na tom CD-u probaj da preuzmes taj fajl pa.. nemam pojma... iskreno sumnjam da ce ista od ovoga da ti pomogne... Jer i ja imam player i kada ga zakacim na apsolutno bilo koji XP (ili OS uopste) on ga poznaje kao flash disk a sa njim radis kao sa dodatnom particijom HDD-a.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije potreban dodatan softver.

Ako ni na jednom kompu ne radi (dugme za Play ne svetli), a druge stvari vam (stampac, skener, flash) na istom USB prikljucku bez problema rade, onda vratite player u radnju i zamenite ga za drugi.

_________________
 
ivan85_zmaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Feb 2007
Poruke: 18
Mesto: Smederevo City

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto je vec receno nema tu mnogo filozofije. Ili ne radi USB port na kompu ili ne radi flash USB koji si kupila?!
Ako neki drugi uredjaj koji se ukljuci na USB na kompu radi, onda je problem u tom flashu sto ste kupili.
Probajte na jos nekom racunaru da prikljucite, recimo kod nekoga ko vec ima nesto prikljuceno na USB-u, i gde mu sigurno radi kako treba.

_________________
I am the Alpha and the Omega
the Beginning and the End
the First and the Last
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bilo bi "malo" nemoguce da na njenom racunaru ne radi nijedan od 4-6+ USB portova...

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
SladjanaStijak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 7
Mesto: Kostajnica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni na istom portu u kojem sam probavala sasvim u redu radi skener, i moj mp3 player i sve drugo........ Pa vjerujem da je problem u flash drive-u....... Jedino cu jos pokusati kod jednog druga, on se bavi racunarima i tako, pa nek on vidi u cemu je problem..... Hvala vama na savjetima......... Wink

_________________
Im not always right, but Im never wrong.
 
SladjanaStijak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 7
Mesto: Kostajnica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos samo da vas pitam...
Na jednom forumu, tacnije na forumu mog grada ima nas mnogo koji se medjusobno dopisujemo.... Forum je takav da ja ako hocu mogu svaki put promijeniti nick.... Ali pise mi nick, i pored njega u zagradi provajder npr.
square - 02 Februar 2007 14:23:06 (*.teol.net)

Prema tome ne zna se ko sta pise... I jedan lik kaze kako je on nabavio nekakav program za otkrivanje korisnickih imena.... E pa mene zanima da li postoji takav program i koji je, i gdje mogu da ga nabavim....

_________________
Im not always right, but Im never wrong.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy samo na osnovu "*.teol.net" ne moze da utvrdi ni iz koje zemlje dolazis (na net) a kamoli koja si osoba Very Happy
Ali ako zna tvoju IP adresu i ako se tvoja IP ne menja onda je moguce da je zapamtio (ili negde zapisao) pa zna da si to bas ti, ali on nigde na forumu ne moze (valjda) da vidi tvoju IP osim ako nema pristup Admin panelu....

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
SladjanaStijak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 7
Mesto: Kostajnica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pretpostavila sam ja da su to malo slagali, jer napisali su nesto u stilu da "imamo program za otkrivanje korisnickog imena na ovom provajderu" i ni sami nisu svjesni greske, mozda su htjeli da kazu da otkrivaju imena za samo jednog provajdera, a posto je osoba kojoj su to napisali ima drugog provajdera, nema smisla ta njihova recenica....

_________________
Im not always right, but Im never wrong.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Flash Drive/ MP3 Player Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon