www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Reprezentacije sa prostora bivse SFRJ
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 4:02 am    Naslov poruke: Reprezentacije sa prostora bivse SFRJ Na vrh strane Na dno strane

Otvorio sam ovu temu jer bih hteo da saznam neke stvari u vezi reprezentacija nastalih raspadom Jugoslavije.Naravno radi se o fudbalskim reprezentacijama.

-Za ucesnike foruma iz Hrvatske:

Zanima me,zapravo,kada je Hrvatska i protiv koga je odigrala prvu utakmicu,jer imam jednu nedoumicu.Naime,procitao sam negde da je Hrvatska odigrala svoju prvu utakmicu 1990.(ne secam se protiv koga,da li je u pitanju Rumunija ili SAD),sto me je porilicno zbunilo,jer znam da je reprezentacija SFRJ svoju poslednju utaskmicu(sa Hrvatima u ekipi) odigrala 1991. protiv Farskih ostrva(jedan od strelaca na tom mecu je bio i Davor Suker).Naravno mogla je Hrvatska da odigra utakmicu i 1989.,ali bi ta utakmica bila kao ova utakmica koju je pre nesto vise od mesec dana igrala Srbija protiv Baskije,nezvanicna,odnosno,revijalna.Pa mi zbog toga nije jasno da li je to bilo 1990. ili 1991.Zanima me kada,gde i protiv koga je Hrvatska odigrala svoju prvu utakmicu(pozeljan bi bilo izvestaj sa meca:rezultat,sastavi timova,...).Takodje me zanima kada su:Robert Prosinecki,Zoran Vulic i Davor Jozic debitovali za Hrvatsku?

-Za ucesnike foruma iz Slovenije:

Isto kao za Hrvatsku zanima me kada je Slovenija odigrala prvu utakmicu posle raspada Jugoslavije.I zanima me kada su debitovali za repezentaciju Slovenije debitovali:Srecko Katanec,Darko Milanic i Dzoni Novak.Posebno me zanimaju Milanic i Novak,jer su igrali za repezentaciju Jugoslavije i posle otcepljenja Slovenije,u jesen 1991.,u mecevima protiv Austrije i Farskih Ostrva.

-Za ucesnike foruma iz Bosne i Hercegovine:

Isto me kao i za Hrvatsku i Sloveniju interesuje prvi mec reprezentacije BIH.Zanima me i jos da li su i kada debitovali za reprezentaciju:Faruk Hadzibegic,Mehmed Bazdarevic i Mirsad Baljic?

-Za ucesnike foruma iz Makedonije:

Zanima me sve o prvom mecu Makedonije kao i to kada su za reprezentaciju Makedonije debitovali: Darko Pancev,Bosko i Milko Djurovski,Ilija Najdoski i Vujadin Stanojkovic(pitam za njega posto je igrao za Vardar)?

-Za sve ucesnike:

Da li su i za koju su reprezentaciju igrali po raspadu Jugoslavije Zlatko i Zoran Vujovic?



_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slovenija je svoj prvi zvanični meč odigrala 3.6.1992 protiv reprezentacije Estonije, rezultat 1:1. Sastava nemam, a čim ga nađem postavit ču.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Konjanika:
Hvala ti za informaciju.Ako bi mogao da mi kazes sta se desava sa Olimpijom.Znam da je ispala u petu ligu,jer je bankrotirala i da se takmici pod imenom "Bezigrad".Je l' je taj tim uspeo da se plasira u visi rang takmicenja(cetvrtu ligu)?

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
saraj82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam siguran da su braca Vujovic uopste igrali posle raspada Jugoslavije, jer su vec bili dosta matori i za vreme ondasnje reprezentacije...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 8:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Olimpija je sad u 4. ligi. Mogu ti linkovati web stranicu, u slovenskom je ali nije problem se snaći: http://www.nkolimpija.com/index.htm Sad se takmići ponovo pod imenom Olimpija LJubljana.
A Vujovići nisu igralči posle raspada države. Zoran Vujović nije igrao ni u Italiji na SP, dok je Zlatko igrao još to svjetsko prvenstvo na ljevom krilu.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da je Zlatko Vujovic igrao na SP u Italiji,bio je kapiten,a Zoran Vujovic je bio u sastvau reprezentacije(medju 22 prijavljena igraca),ali nije ulazio u igru.Da li znas,slucajno,sastav reprezentacije Jugoslavije na SP u Italiji ili da li znas,neki sajt,gde bih mogao to da vidim?

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo spisak svih igrača Jugoslavije na SP u Italiji 90' godine:


Selektor: Ivica Osim

Tomislav Ivkovic
Vujadin Stanojkovic
Predrag Spasic
Zoran Vulic
Faruk Had?ibegic
Davor Jozic
Dragoljub Brnovic
Safet Su?ic
Darko Pancev
Dragan Stojkovic
Zlatko Vujovic
Bahrudin Omerovic
Srecko Katanec
Alen Boksic
Robert Prosinecki
Refik ?abanad?ovic
Robert Jarni
Mirsad Baljic
Dejan Savicevic
Davor ?uker
Andrej Panadic
Dragoje Lekovic


slika ja sa kvalifikacija za SP, mislim da protiv Norveške u Sarajevu

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar nije Zoran Vujovic bio u ekipi?Negde sam procitao da je i on bio u reprezentaciji.I ko je ovaj Andrej Panadic?Odakle je i za koga je igrao?

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran Vujović nije bio u ekipi, mislim da je bila u pitanjo povreda i neigranje u svom klubu. Ivica Osim je tad stvarno poveo samo najbolje igraće. Andrej Panadić je bio igrać ako se ne varam Hajduka.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
markan_bbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 1:00 am    Naslov poruke: as Na vrh strane Na dno strane

e dečki par informacija, Andrej Panadić je bio igrač Dinama, a ne Hajduka i igrao je za Dinamo do negdje 1995-96, A Hrvatska je igrala svoju prvu tekmu protiv SAD-a 1990, i to na Maksimiru i pobijedila je 2-1, a golove su dali Asanović i Cvjetković
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Re: as Na vrh strane Na dno strane

markan_bbb je napisao/la sledeće:
e dečki par informacija, Andrej Panadić je bio igrač Dinama, a ne Hajduka i igrao je za Dinamo do negdje 1995-96, A Hrvatska je igrala svoju prvu tekmu protiv SAD-a 1990, i to na Maksimiru i pobijedila je 2-1, a golove su dali Asanović i Cvjetković


onda se izvinjavam, nisam bio siguran

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za markana_bbb:
Hvala na infomaciji za Andreja Panadica.Nego zanima me kako je Hrvatska odigrala prvu utakmicu 1990. kada je primljena u FIFA i UEFA 1991.?Mislio sam na zvanicnu utakmicu pod okriljem FIFE i UEFE,a ne na utakmicu revijalnog karaktera.I kako je Asanovic igrao za Hrvatsku 1990., kada je pocetkom 1991.(u februaru ili martu) igrao za Jugoslaviju protiv Turske u prijateljskom mecu u Izmiru(bilo je 1-1)?

Za Konjanika:
Zoran Vujovic je u sezoni 1989/90 igrao za Zvezdu i verovatno je bio povredjen posto je cesto igrao za Zvezdu te sezone i bio je standardan u ekipi.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Reprezentacije sa prostora bivse SFRJ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon