www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada sretnete bivsu veliku ljubav...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wow...znam kako ti je...neverujem da je to zaista vise ljubav to je samo neka zelja da probate jos jednom i ako znas da nece nista da bude od vas...imala sam istu situaciju osim sto je moj bivsi nasao curu odma dan posle...ali kad ga vidim u gradu vise i nemogu da mu se javim posto mu je nova cura luda do bola i neda da me pogleda...nemam neku zelju ni da pricam sanjim ali kad si u takvoj vezi sa nekim i onda ti se vise i nejavi nekako boli....ali znam da necu da budem sanjim..to je samo ludilo i razmisljanje u proslosti...gledaj buducnost i probaj sa novim deckom...pomaze!!

 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno pogledam na drugu stranu da bih izbjegla pogled ili pozdrav

_________________
can't stop my spinning head
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kontam da je iz tebe izbilo neshto shto si potiskivala sve ove godine...
a da te on u sushtini jako voli...ali je ogorchen jer misli da si ti njega skroz zaboravila, nemoj se nervirati...

njegova reakcija je skroz ono uobichajena...jerbo ti imash dechka...kako sam ja shvatila

_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek se uznemirim kada vidim bivsu ljubav.Bez obzira sto vise nisam zaljubljen,uvek mi takvi susreti donose neki vid nelagodnosti,nervozu,pogotovo ako je to osoba u koju sam bio mnogo zaljibljen.A pogotovo mi je odvratan onaj osecaj da nemam(ili nisam imao) ono sto sam jako zeleo.Desilo mi se letos da sam posle 3 godine video devojku u koju sam bio "smrtno" zaljubljen.Iako je vise ne volim samo njeno prisustvo me je uznemirilo iako je ona daleko,po izgledu,od one devojke koju sam voleo.Znam da ne treba da se zivi u proslosti,ali ma koliko bio jak i izigravao "jaku"(psihicki jaku) osobu,postoje trenuci u kojima je ne mogu da kontrolisemi sebe,tj. kad ne mogu da kazem sebi:"Bas me briga!"

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je strasno neprijatno jer imam osecaj da svaki put kad ga vidim sva pocrvenim,i onda sagnem glavu i projurim pored njega... Sad ali jedino sto me veze sad za njega su lepa secanja i malo ljubavi koju ne mogu nikako da izbacim iz sebe Sad

_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je sve jedno.ma koliko da to čudno izgledalo ali nekako sam oguglao

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
dushi333
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 75
Mesto: Tetovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: hmmmm Na vrh strane Na dno strane

e ja sam bas juce sreo veliku staru ljubav a cudno je sto kad je vidim osajem isti al kad se rastanemo mislim posle razgovora i td tad mi je tesko al sta ces takav je zivot mora se zivjeti sa ili bez ljubavi

_________________
vatra je u suncu al zemlja je ta koja gori,oci se zaljube a srce je to koja pati....
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem sa nickom 1982.....moja je bivsa ljubav i najveca ljubav daleko od mene....i sada cu jos malo posle godinu dana da je vidim....zato i nisam isla toliko dugo u taj grad samo da sto pre zaboravim ....ali mi nije uspelo ....mozda jer me zove jos danas ali kao drugaricu i kazemo jedno drugome sada sve....i zna da ja imam sada momka i ja sam znala da on imao devojku ali nista se nije promenilo.....htela sam, da ga zamrzim da mu vratim za svu bol koju mi naneo ...ali ga nisam ....

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako, jako rijetko sretnem bivše momke, jer više ne živim u svome gradu.
Ali kad odem tamo, desi se da ih sretnem i nekako uvijek to prođe ok, spontano. Lijepo popričamo ,,Kako si,, itd i ne osjetim se nešto uzrujanom. Jednostavno, tako je kako je moralo bit. Jednom sam srela bivšeg i on mi je pola sata pričao da se pomirimo itd itd a ja to strašno ne volim, pogotovo ne na ulici.
Ali ovako, ne potresa me to.
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravim se da mi je svejedno a uvijek mi uzasno kao da mi se noge odsjeku, srce zastane.ne znam nesto me presjece
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to je normalno, tek kad upoznaš osobu u koju češ se opet zaljubiti - moći češ njega zaboraviti Wink
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko...-videcemo!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kada sretnete bivsu veliku ljubav... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon