www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada sretnete bivsu veliku ljubav...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
baabica
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 103

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah...toga je bar bilo puno... pa pokušavam sakriti svoje prave osječaje....
a znaš onu daleko od očiju daleko od srca... prođe neko vrijeme... o više ga se ne sječaš...ili samo kao jednu davnu zaljubljenost


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uznemireno i sjetno....sitin se svih stvari sta smo skupa radili.... Neutral Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Jako, jako rijetko sretnem bivše momke, jer više ne živim u svome gradu.
Ali kad odem tamo, desi se da ih sretnem i nekako uvijek to prođe ok, spontano. Lijepo popričamo ,,Kako si,, itd i ne osjetim se nešto uzrujanom. Jednostavno, tako je kako je moralo bit. Jednom sam srela bivšeg i on mi je pola sata pričao da se pomirimo itd itd a ja to strašno ne volim, pogotovo ne na ulici.
Ali ovako, ne potresa me to.


Apsolutno se slazem. Jeste, volela sam ga, ali to je sad samo deo moje proslosti i ne uznemirava me uopste, jer sam svesna da je u mojoj glavi sve rascisceno sto se toga tice. Kad ga sretnem, pozdravimo se, izmenjamo par reci i to je to.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko god da je proslo godina (a proslo je vise od 10), koliko god da sam druge volela (a volela sam ludo posle njega i bila voljena), kad ga sretnem srce radi ubrzano, okice mi cakle, kolena klecaju... super se ispricamo i sve izgleda kao susret najboljih prijatelja... ispricamo se i nastavimo dalje, svako svojim zivotom... srecom, zivot je uredio da se jako retko srecemo iako zivimo u istom gradu u naseljima koja su jako jako blizu... a posle susreta srecna sam i pomalo tuzna, ali najzanimljivije je da tada vracam samo lepe stvari koje smo zajedno proziveli, ruznih se vise i ne secam...

_________________
*****
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako mrzim te susrete..posle svega sto je bilo,lepo ruzno,nije bitno..dodjemo u situaciju da se sve svodi na "kako si ,sta radis" i pitanje koje najvise mrzim "sta ima novo"..
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije ti lako,shvatam te u potpunosti jer sam i ja u istoj situaciji.Zbilja ti ne mogu pomoci a tako bih voljeo da ti neko pomogne jer bi onda i meni pomogao,mislio sam da sam je zaboravio...ali...kad je sretnem u grad ipak mi nije svejedno,kasnije opet pocnem razmisljati o njoj,da li bi vredjelo da se pomirimo,kako to da nismo vise u vezi poslije svega sto smo zajedno prosli,kad sam u drustvu malo mi je lakse ali kad dodjem kuci,sam,oko mene tama....veoma teska situacija...!

_________________
The Doctor...
 
Zduza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 129
Mesto: Saraj'vo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ti susreti znaju biti cudni...kako kad, kako s kim
al eto, sa posljednjim bivsim se srecem skoro svaki dan...pijemo kafe, normalla...prijateljski odnos imamo, i pricamo o svemu i svacemu...
e sad...ne znam dal' je to pozitivno ili ne... Rolling Eyes

_________________
Ja bi' da prozivim na svoj nacin...
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u slicnoj situaciji, i nije nimalo lako, i jako boli...jedno vrijeme. Vrijeme cini cuda, sad kad prodjem kraj njega apsolutno ne osjetim nista, cak nemam potrebu ni da mu kazem ono obicno zdravo ali eto kad nam se vec pogledi sretnu red je. New Evil

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 6:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre par dana sam sreo na chatu bivsu devojku. Fino smo se ispricali i najzad rekli neke stvari koje nismo rekli jedno drugom vec 6 godina...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
milosbojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stanem, i jedno i drugo zeli toliko toga da kaze, ali nijednio ne prica nista. Samo se pozdravimo. Oboma je glupo, ali sta ce se...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec dugo sam u braku tako da su se mnoge stvari i zqaboravile.
Uglavnom osecaj je isti kao i kada sretnem bilo kog poznanika.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najradje bi nestao
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kada sretnete bivsu veliku ljubav... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon