www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kadet E 1.6-2.0 88-90 god...jeste/nije GSI :)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Kadet E 1.6-2.0 88-90 god...jeste/nije GSI :) Na vrh strane Na dno strane

Evo zavrshen autek...
Zamenjen motor(C20NE),menjac(F16),polu-osovine,glavcine,homo zglobovi,izduv ponovo radjen,KN,cip,glava...

Ostalo josh da se ojaca shasija, da se namesti 5-ta brzina(sad oce samo do 4-te), i da se smisli malo bolji raspored creva za hladjenje:)



Testiranje Twisted Evil :
http://rapidshare.com/files/16582293/kadjo4.avi

http://rapidshare.com/files/16585683/kadjo1.avi

http://rapidshare.com/files/16588521/kadjo3.avi

http://www.youtube.com/watch?v=XZuqURrxpwE



_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago nam je zbog Vas......lepo da ga vozite....malo da va, troshi Rolling Eyes ....i da sve gledate u retrovizoru.... Very Happy

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lijepo lijepo...samo mogo si malo oprat motor Smile jeli to bas K&N ili neka istocna verzija


Poslednja prepravka: DJ-KOmar datum Pet Feb 16, 2007 9:03 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused Svaka cast i sve iskrene pohvale od mene! 2.0 i 8V...steta sto nije 16V Twisted Evil i da, operi malo vise taj motor i obavestavaj nas sta trenutno radis na kolima! Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na lepim zeljama 8)

KN bi trebao da je stvarno KN, nisam ga kupovao nvoog pa da znam 100%.

Pranje motora...pa ne znam imam precish stvari Laughing

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo mi je boja cudna za K&N, jel ti zeza sta MAF zbog filtera, ja sam bas prije par dana stavljo frendu na Alfu 1.8TS koja takodjer ima MAF OMP-ov filter (isto izgleda kao K&N samo sto je u zatvorenom kucistu) i normalno radi

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na ovoj temp. nikavih,vidececemo kad bude toplije i haldnije kako ce da se ponasha.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bole sve cestitke ponovo, dogovoricemo se neki dan da vidim tu makinu kako ide. Sta fali motoru cist je on sasvim, samo motorni prostor zabrljao stari motor.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast brate, samo napred! Bas steta sto nije 16v, bio bi najjaci.

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Dixy: Shto se mene tice moze...samo nek se neki jave kad Wink

@speedoje: Pa trebao si u nedelju da dodjesh kod intera na skup pa bi ga probali 8)

@Vlada_R:Ma moze i ovaj da se naturpija dobro...samo treba para, kojih trenutno naravno nema,al dace bog pa ce i ovaj da ide klasu 15 Laughing

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Ma moze i ovaj da se naturpija dobro...samo treba para, kojih trenutno naravno nema,al dace bog pa ce i ovaj da ide klasu 15 Laughing


Wink Samo polako i ne misli mnogo o tome... Wink Bitno je da imas Svoj (ako je Tvoj) auto Opel Kadett, a ostalo ide samo...

Prvo:
Za**bi taj Tuning i te Filtere na neko vreme jer ako Ti se Kadett stalno kvari, a vec znas kako je to sa delovima...bolje nista ne dirati vec gledaj da nema nijednu gresku na motoru ako si u mogucnosti da odrzavas i menjas (potrosne materijale) ulje, svecice, pakne, rucna i naravno NEMA ono Twisted Evil wwrruuuuum na semaforu jer kad se to desi odmah se misli na gume koje opet nisu toliko jeftine...
Tuning dolazi kad nadjes neki skroman posao i onda polako, jedan dobar izduv, pa onda malo skuplje kocnice...i tako... Boolero, da nisi mozda mehanicar!? Confused

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam tacno na shta mislish....na sklopocije koje imaju izduv al im ne rade kocnice i sl.

Moj auto je uglavnom ispravan, tehnicki prolazim lagano...trenutno jedino shto ne radi kako valja su homokineticki(jbg uzeo polovne u kompletu sa josh nekim delovima), i treba da se poradi na limariji da mi se auto ne savije ko banana 8)
Servise mu radim redovno (odradjen je sa promenom motora)...i tako ce i da bude u buduce.
Imam posao ,a kapne i neshto sa strane tako da finansiranje kola nije problem..za nekih 6 meseci do godinu dana mogu da postignem tih 15 sec.

Shto se tice auta moj je,a mehanicar nisam al umem mnogo toga da pokvarim experimentisuci a poneshto i da popravim Laughing

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Kadet E 1.6-2.0 88-90 god...jeste/nije GSI :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon