www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kadet E 1.6-2.0 88-90 god...jeste/nije GSI :)
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Znam tacno na shta mislish....na sklopocije koje imaju izduv al im ne rade kocnice i sl.


Wink Drago mi je da si razumeo jer me ljudi ponekad tesko shvate!
No, jos jednom, zelim Ti srecu u ''sklapanju'' svog ljubimca i obavezno daj Opelu neko ime poput onog filma ''Kristina'' ako se secas ili ako si ga gledao! Laughing
To sto imas posao, to je jos veci plus Laughing uzivaj i salji nam po neku sliku ALI... Evil or Very Mad imam jednu malu zamerku...Operi taj motor kako treba jer znam iz licnog iskustva! Ja imam Mazdu 626 2.2 litra i koji kod vozac vidi motor (Engine Twisted Evil ) Svi su odusevljeni, prosto motor sija, naravno Wink cistio sam ga tri dana da bude kao nov...crevo po crevo sam cistio benzinom i sad planiram poklopac (zatvarac) ventila da prefarbam u crvenoj boji kao na ''Mitsubishiju EVO''....Cisti motor cim prodje ova zima, moja mala preporuka! Wink Srecno, srecno brate i uzivaj dok ga sredjujes...bice ti jednog dana lepo kad gledas sve te Opelove slike kakav je bio ''nekad'' i kakav je sad tj. tad! Wink Wink Wink Wink



_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo kako je izgledao pre 2-3 godine Laughing



btw jel prepoznaje neko lokaciju? Wink

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
btw jel prepoznaje neko lokaciju? Wink

Da nije ovo tamo kod Padinske Skele...Kako li se zvase ono mesto...

_________________
Master
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostroznica,obilaznica...staro mesto za drag Smile

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeli bre, pa jel' dozvoljeno tamo takmicenje do 400 metara? Rolling Eyes Cisto da znam da li da spremam moju '' Twisted Evil Kristinu''!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=31996

Razmisli josh jednom Smile

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma trkacemo se mi nocu! Wink Ko j**e policiju! Bice jurnjava gradom wruuum Twisted Evil pa ko ga pojede--pojeo ga! Crying or Very sad Twisted Evil (mislim ako nas policija pojuri) Kristina 2.2 litra sa 115 konja ide kao luda... Smile nece izneveriti! Confused

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=RQ9glXrYrm8

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Boolero...nije lose... Razz Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero, stvarno, svaka ti cast Wink Odlicno se cuje i jos bolje startuje...U zdravlju da ga vozis, da mnogo njih "presisas" na putevima i da sto vise riba "provozas" u njemu Wink

_________________
Master
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shta mislite o ovome???
http://www.mvaux.com/turbo_kits_for_calibra_vectra.htm
Fale sam IC i kovani klipovi,al mzoe i bez njih...

Jel zna neko cene za shiping ???

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Ma trkacemo se mi nocu! Wink Ko j**e policiju! Bice jurnjava gradom wruuum Twisted Evil pa ko ga pojede--pojeo ga! Crying or Very sad Twisted Evil (mislim ako nas policija pojuri) Kristina 2.2 litra sa 115 konja ide kao luda... Smile nece izneveriti! Confused


Sta zoves "kristina" mislim koji automobil koja marka godiste???
Ima li sanse protiv tebe BMW 320i 160 ks e36?Bez iakakvog tuninga na motoru??? Question Question Question Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Kadet E 1.6-2.0 88-90 god...jeste/nije GSI :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon