www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kadet E 1.6-2.0 88-90 god...jeste/nije GSI :)
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Porbao sam auto danas na G-techu (ravno,pokazivao je 0.00 +-.01 na startu)

0-100 km/h = 8.9 s
0-400 m = 16.44 s
Izlazna brzina = 143 km/h

Poshto je vreme od 0-100 ocajno (na gumi 174/70 R13 ne spaja prvu nikako) ,a izlazna brzina dobra (otprilike za 16.1/16.2) nadam se da cu sa drugim gumama moci bar 16.3 da vozim ako ne i manje.

Probacu i neku obrtaljku da nadjem do Batajnice pa i time da spustim malo vreme, poshto ovako vozim na sluh.

Ostaje josh da ga olaskham i mogu da vozim sasvim konkurentnu klasu 16.

U planu je i glava od 18E, al to tek za mesec-dva...



_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Josh samo da im objasnish shta je izlazna brzina Laughing Laughing Laughing

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno b'e ljudi, kako se voze te trka na toj Batajnici? Kako da ja odem tamo i koja su pravila!?
Ne znam gde sam procitao da motor uopste nije vazan vec tamo neko vreme primer: izmedju 12 sek. do 14 sek. psss! Rolling Eyes Koji ce mi onda BMW 325i sa chip tuningom, KKK Turbom, Remus izduvom, Razz ...i ostalo kako planiram da uradim jedan takav! Embarassed Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ne, ozbiljno da li neko zna koje su cene i kako se ucestvuje na tom takmicenju? Razz gledacete me sigurno kroz ....godinu,dve,tri Crying or Very sad dana i pisace na vratima domaci.de/Dixy-Boolero-g_bmw_m3-Vlada R-Rizmal.... Laughing Laughing Laughing

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

G nije ti to nishta specijalno, lepsha je ilegala, ovo su ti legalne trke 1 na 1, borish se za vreme moze da ucestvuje ko god misli da ima mashinu spremnu za to ...itd uostalom >>> www.402streetrace.com tu ti je sve pa vidi Wink Pozz


(Svi koji planiraju da ucestvuju na takmicenju u ubrzanju „402StreetRace“ potrebno je da poseduju licencu. Postoje dva tipa licence: 1. Sezonska - uzima se pre pocetka sezone i važi za sve trke šampionata, cena: 1.500,00din. 2. Dvodnevna koja važi samo za manifestaciju u Batajnici, cena: 750,00din. Za dobijanje licence potrebno je doci licno u prostorije kluba uz prethodnu najavu ....)

_________________
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 30, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: pitanje Na vrh strane Na dno strane

poštovani pre tri meseca ponovo sam kupio opela, ali ovog puta opel kadett. ovo pitanje upućujem svim onima koji se razumeju u karakteristike opelovih vozila. podaci koji su mi dostupni je da je automobil proizveden 1991 godine i zapremine motora od 1.3. ono što me zanima je dali broj motora odredjuje zapremninu motora po fabričkim karakteristikama. ono što sam zaboravio da napomenem je da je u pitanju opel kadett limuzina, tj. produžena suza.

svim dobronamernim odgovorima unapred se zahvaljujem.
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da broj motora odredjuje zapreminu i ostale karakteristike motora (nacin napajanja gorivom,eko standard,kompresiju)

Ako je tvoj 1.3 trebao bi da imash jedan od ovih (oznake na pocetku):

13N , napajanje Pierburg 35 PDSI, bezolovni 91
13NB, napajanje Pierburg 1B1, bezolovni 91
C13N, napajanje Multec, bezolovni 91 (injection)
13S, napajanje Pierburg 2E3, super 98

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eo mali update...

Skinuta kleshta sa Astre F Turbo i montirana na kadeta (sa novim diskovima,plocicama,crevima)
Tabla zamenjena i stavljena druga sa obrtaljkom

A bio sam i na DynoJet-u...112ks i 174Nm izbacio Cool

Kasnije cu pokacim i slike....

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 5:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast!neka ti je sa srecom i polako...Predlazem da na kraju svega ugradis filter za vazduh cayene mnogo ce mu znaciti..Pozdrav

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali update...castio sam kadeta sa slickovima 195/50 R15 Mr. Green




_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast na kadetu

_________________
bludnik
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Kadet E 1.6-2.0 88-90 god...jeste/nije GSI :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon