www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prekid-sms
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: prekid-sms Na vrh strane Na dno strane

ajde vi meni recite sto mislite o tome kad cura ostavi decka prek sms-a
jer to se upravo meni sad desilo. ona me samo tako napucala i nece mi se vise javit na mob ni nista


 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to nesto grozno!
Jednostavno nije fer sta god da se desilo izmedju vas.
Uvek je najbolje resiti sve u 4 oka...
Ja na to gledam kao nepostovanje.
To je jednostavno kukavicki cin... ruzno je kad ti neko nakuca gomilu gluposti preko poruke a kasnije nece da se javi.... Shocked
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Babily, mislim da tu postoji vise faktora koje bi trebalo razjasniti. Ukoliko su oni bili u kracoj vezi bez emocija - ne vidim u tom raskidu preko sms-a nista katastrofalno. Raskid je raskid - bio na ovaj ili na onaj nacin.

Ukoliko je to bila dugacka veza prepuna ljubavi, sms je tabu. Mislim da takvim parovima raskid preko sms-a ne bi pao na pamet.
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trulo,kukavicki i bezveze!-Pokazuje samo kakva je to osoba!

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot, tu si u pravu ali opet bez obzira na sve, smatram da to nije lepo koliko god da su bili u vezi. Wink
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad bi trebalo bit 12 mjeseci da smo skupa e da cak mi je i rekla razlog zasto nece bit vise sa mnom. kaze da joj je bilo lijepo sa mnom i da sam dobra osoba al mi je rekla da joj vise nije dobro u mojoj blizini, ja onako reko nek joj bude
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam inace alergicna na sms. Mnogo mi smeta sto je poslednjih par godina kod vecine sms zamenio i razglednice i cestitke i razgovore...Pa cak i lepe stvari ispisane u sms-u me izludjuju. Ma koliko bilo simpatican ili ruzan sms, on ne moze da zameni zivu rec!

Sto se konkretno raskida preko sms-a tice, pa to je na prvom mestu kukavicluk i linija manjeg otpora. Sigurno je mnogo lakse istipkati 160 karaktera nego pogledati osobu u oci i reci sta imas...I na sve to dobiti povratnu reakciju od te osobe! Nekima je lakse da ne moraju da se suocavaju sa posledicama svojih dela...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ti je uobicajeno... Skoro samo tako i mogu, osim izuzetaka!!!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najnizi nacin raskida,kukavicki
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znachi to je neshto uzasno...

i skroz sam protiv sms-a, icq...i tako to...
ali opet ih koristim...

ja sam npr. osoba koja sve kaze u ochi...ili preko telefona :"aj se nadjemo da ti neshto kazem u ochi"

_________________
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se to desilo....sve je bilo super...i podzapali se zbog gluposti i sledeci dan malo posle ponoci posalje mi poruku da je bolje da ostanemo prijatelji,i jos na engleskom....i sta reci....budala

_________________
Mozda je glupo sto ovo pisem,ali bez tebe ne mogu da disem
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se to desilo i samo cu ti reci pusti tu nezrelu debilku ne razmisljaj o njoj,njoj je tako lakse da rasskine no da ti kaze sve u lice jer je definitivno nezrela tako da okreni se sebi ima mnogo drugih devojaka napolju boljih lepsih i zrelijih,nemoj da praviss glupost kao ja da dajes svoje vreme nekome ko to ne zasluzuje.Iskoristi ga s nekom osobom koja ce te upotpunjavati i s kojom ces znati na cemu si i s kojom ces biti srecan...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prekid-sms Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon