www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prekid-sms
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da devojka nema hrabrosti da ti to kaze u oci i ono fejs tu fejs, jer bi joj tada bilo tesko i tako dalje, naravno ako te je volela, a predpostavljam da jeste ipak 12 meseci nije malo.

Mislim da tolike veze mislim od godinu dana i sve sto je vise, po meni, od 6 meseci ne trebaju tako da se zavrsavaju ebenom kratkom porukom.

Mislim da je to suvise ono kukavicki, jer se boji da pogleda u oci i kaze.

SMS nosi poruku, ali ne i emocije.


 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas, nema nista jadnije od toga! ako smatra sebe ribom, onda je to trebala na dostojanstven način da završi! bas je jadna!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo jeftino.

Bolje da je nazvala Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preko sms-a?....strasno.....
 
rwieser@htnet-dsl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je biti slab i pomalo jadan triba sa svima otvoreno u facu sve rec i nikad priko poruka ili iza leda

jednom rijecju prestasno

[Edit by Coco Bill: Molio bi te da koristis dugme "Edit" ako hoces da ispravis svoju vec poslatu poruku]
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro ljudi,uzmite u obizir i to da decko ima 18god (ako sam ja dobro videla),pretpostavljam da je devojka nesto mladja.. hm,lude su to godine, a deca ne razmisljaju.
mozda i mogu da razumem,ali nikako i da opravdam.

thats just NOT the way it goes Evil or Very Mad
 
dejoni
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1376
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja drugarica je jednom raskinula preko sms..jednostavno bilo joj je sve jedno.. devojka mora malo ojaca... Wink

_________________
Ako zivis danas, svako ''juche'' je samo san, a svako ''sutra'' vizija nade...
 
zloxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi to je veoma trulo,ali ponekad mora posto neke osobe ne shvate bas najbolje kad im kazes u lice.
 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada to je nesto najgore

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je znak kukavicluka,jer ako hoces da raskines uradi to na pravi nacin a ne preko sms-a jer to je nesto najgore!!!!

_________________
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da je to jaaakooo ruzno. Sta god da se desilo, trebala je u cetiri oka, a preko telefona, cim je tako uradila, znaci da nema petlje da te pogleda u oci.....

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jadno, tu se vidi ko koliko vredi, tj. sta ima u pantalonama!!!!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prekid-sms Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon