www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prekid-sms
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvijek pa to je najbolji nacin da ti s eneka glupaca ne zakaci Sad

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to vec desilo, decko je cuo da sam ga prevarila al pazi """cuo je""" poverovao i poslao mi je sms koji glasi...

- Ako ti se taj i taj vise svidja od mene i ako si bila snjim dok mene nije bilo ove nedelje, budi snjim a ne samnom... Shocked

To je toliko grozno, toliko bedno, ne mogu vam opisati.
U pocetku mi je bilo tesko i kada sam sela i bolje razmislila, pomislila sam samo da taj decko nije ok, skroz je lud da poveruje tako nesto i posalje mi sms Shocked

A i meni se desilo da raskinem sa deckom preko sms-a.
Ja sam ga toliko volela, da nisam mogla da disem tog trenutka kada sam videla na displeju rec "Send"... Kao prvo videla sam ga u 4 oka i rekla da hocu raskinuti, on nije hteo, ali ja nisam mogla dalje... Mada sam ga volela vise od svega...
Posle sam ga zvala, kada sam cula njegov glas nisam mogla da mu kazem...
I poslala sam mu sms posle toga.
Ja mislim da u tom slucaju nije toliko lose i bedno jer zaista nisam mogla drugacije...

Dakle ja mislim da je veoma grozno kada neko "odjednom" resi da raskine preko sms poruke.
Ja sam to ucinila ali smo vec o tome pricali, nije mi tako izletelo bez razloga...
 
Ljubaa3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 06 Apr 2006
Poruke: 118
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je tako jeftino, grozno
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sasvim jadno i bezvezno,kad netko nema hrabrosti reci to u facu... Rolling Eyes

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
pussycatvk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 63
Mesto: Vinkovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fuuuuj!!! Najnizi, najgori, najkukavicniji i najbezobrazniji udarac! Znaci da tu osobu s kojom si bio ni najmanje ne postujes... cak ni kao covjeka! Smatram da, ako je bio dobar neko vrijeme, i bio uz mene, zasluzuje bar razgovor! Meni su opcenito, poruke zakon.. navukla sam se i ful su mi simpa, al prekid sms-om ne dolazi u obzir! Jako nekulturno! Po meni takve osobe nemaju ni najmanje soli u glavi, i trebaju jos sazrijeti! Bez iznimke!!

_________________
Relax... take it easy... Smile
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je cura debil i da je skroz nezrela.... Mr. Green

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To koriste samo oni koji nemaju dovoljno hrabrosti da u lice kazu da je gotovo. Sto je, i sami cete priznati - jako tesko.
Jesam li u pravu?

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
munjenibrinjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko to napravi nikad nije ni bio previse zainteresiran za tu vezu, vrlo bezveze
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te tako ostavila jadna je, vidis da nije ni vrijedna tvoje paznje!

_________________
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto nije oci u oci je totalno bezveze !
 
Reaktivac
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 58

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

qzma1981 je napisao/la sledeće:
sve sto nije oci u oci je totalno bezveze !


Ponekad se sms porukom može reći sve... Recimo, pošalješ praznu poruku - sve je rečeno...
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to ful papcinski,najbolje je to riješit razgovorom a ujedno i vidiš jel ta osoba iskrena u vezi svojih navoda ili ne.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prekid-sms Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon