www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prekid-sms
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako lose, uvek sam za razgovor

 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jedan od nacina da izbegne one teske momente kada raskidas sa nekim. Ja licno ne volim takav nacin prekida i vise volim da to obavim na tezi nacin.

_________________
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batice nemoj to da te cudi vecina riba su takve, nemaju petlju da ti to kazu u lice...

Ma ko je sisa, sad sedi u auto i pravo medju ribe!!!!

To je moje misljenje.

_________________
 
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to je jadno, ja mislim da se treba lijepo sjesti i razgovarati, sms prekid je za mene kukavički. ja osobno sam sve prekide obavio razgovorom!!!!!!

_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
To koriste samo oni koji nemaju dovoljno hrabrosti da u lice kazu da je gotovo. Sto je, i sami cete priznati - jako tesko.


otprilike da 8)

_________________
Memento Mori
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je svejedno...

_________________
 
Dobermani
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 901

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zoves i cao kakve poruke toje zezanje
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Re: prekid-sms Na vrh strane Na dno strane

grgam je napisao/la sledeće:
ajde vi meni recite sto mislite o tome kad cura ostavi decka prek sms-a
jer to se upravo meni sad desilo. ona me samo tako napucala i nece mi se vise javit na mob ni nista


Ostavio je i mene decke preko mob-a pa nije kraj svijeta...
Ja na to gledam s osmijehom, jer mi je samo podigao ego i pokazao koliko vrijedim....

Savjetujem ti isto...ocito je da nije imala petlje da te pogleda u oci i "otvoreno" te povrijedi...obicna kukavica, nista drugo...Wink

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
turki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Feb 2007
Poruke: 75

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: sms Na vrh strane Na dno strane

Pa to je stvarno uzas , kakva je to cura ako te nesmije gledati u lice i pricati sa tobom a mogla se sa tobom k.... to mi je stvarno strasno
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prekid preko sms-a ......zbilja jadno i kukavčije. Zato postoji susret i razgovor na lip način. Ovo preko sms-a....bez veze. A da nekom je najlakše napisati poruku i poslati da se ne pita i ne vidi kako je onoj osobi sa druge strane, jednostavno ga nije briga Smile
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao...pa da...najbolje da mi pošelje sms poruklu...da raskinadamo i to je to....

ma nema šanse...to nije više ni na dečijem nivoju....

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno ne postoji mizerniji i primitivniji nacin raskida nego putem medija zvanog SMS!Ipak i takav vid raskida po nekad govori dosta ili dovoljno , naravno o onome ko se "ohrabrio" pa na taj nacin okoncao vezu.
riba koja to uradi definitivno je prejeftina osoba koja prvo ne cijeni samu sebea onda ni nikog oko sebe.ne postoji ni jedan segment koji bi mogao da opravda takav njen postupak, pa trajala ta veza 2 dana , 20 dana, 2 godine...nebitno!
Jednostavno, nekulturan degutantan i mnooooogo jeftin izbor!
Zalim sve osobe koje su to spremne da urade!!!
Prica da je to nivo osnovne skole ne pije vodu jer to djeca ne rade- i ona su se kultivisala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prekid-sms Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon