www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prekid-sms
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
snouvi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Jun 2007
Poruke: 11
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je prekid preko sms-a jadan..to se meni jednom dogodilo,mogu samo reci užas Confused

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prekid preko sms-a je skrooz po meni bedan, narocito ako su dvije osobe dugo bile u vezi... Ako imas nekome nesto rec kazi mu u lice... Po mom misljenju, samo kukavice raskidaju preko sms-a... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je po meni toliko jadna stvar, a pogotovo osobe koje to rade.. ja bi se toj osobi smejala u lice ako bi je videla opet.. meni se to nikad nije desilo, a ako mi se ikad desi, jedino ce mi biti zao protracenog vremena sa takvim kretenom..
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista zalosna stvar,to rade samo kukavice koje se stide da kazu u oci nekome sto misle.
To mi do sada niko nije priredio,a ni ja nikome.
Jednoj mojoj drugarici se to desilo i bila je veoma povrijedjena al je na kraju ipak shvatila koji je moron taj momak kad je tako nesto moga da uradi i da nema **da Exclamation Wink

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Nevaljalko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Jun 2007
Poruke: 8
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naj primitivniji moguci nacin za raskid veze.
Ako neide neide, nije nikakva katastrofa, kazi u oci i to je to.

A ko se pusti na taj nivo, nije vredan a ni vredna nicega, kao sto je vec neko rekao. Najjeftinija riba i najgluplji lik bez i malo ponosa. Ma da neki misle da su frajeri ako posalje curi sms za prekid veze.

_________________
Ko ovde nepoludi, taj nije normalan!
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni bi bilo zao preko sms-a
al opet ima ljudi koji jednostavno nemaju snage da kazu u oci
sto osjecaju ili da su osjecaji prestali Crying or Very sad
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prekid preko sms je veoma nizak udarac

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
DrVuk83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se tako nesto jednom...jadno i bedno,iz licnog iskustva covek se jako lose oseca posle tako necega.Mozda je to uradila zato sto nije smela u oci da me pogleda...

_________________
Kosovo je Srbija,to je zemlja moja
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jadan i bedan nacin zavrsiti vezu..
Ako imas hrabrosti i imalo postovanja prema meni,skupi petlju i reci mi sve u lice..ne brini se,takav nacin raskida,i takvo nepostovanje se odbiju toj osobi o glavu,verovatno ce te nakon nekog vremena opet cimati i traziti...
kuliraj brate, zivot ide dalje...
"...ode jedna, dodju dve..." Cool
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^upravo tako. Mislim da to rade samo "klinci" tj oni plasljivi ili oni jadni ili oni kojima jednostavno nije stalo (they just dont give a fu*k!)
Jedna zrela osoba to sebi ne bi smela da dopusti.
Osim toga, tu je nekad bilo ljubavi, kako je moguce da neko to tek tako odbaci. Twisted Evil
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 4:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Osim toga, tu je nekad bilo ljubavi, kako je moguce da neko to tek tako odbaci. Twisted Evil


Misliš da je lako voljenoj osobi reći da je gotovo? Very Happy Pogotovo u lice. Very Happy
Da ne postoje sms-ovke, ova tema bi se odnosila na telefone. Tako? Wink

Od svih mojih veza (6) samo jednom mi je u lice rečeno da je gotovo, jednom sam to uradio preko drugara (sramno, ali se ipak lepo završilo), a cetiri puta mi to uopšte nije rečeno već su me ostavile da bacam pasulj i gledam u karte da li je gotovo ili nije. Sad

Sad vi meni recite šta je gore: sms-ovkom reći voljenoj osobi da je gotovo ili uopšte ne reći!!!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podjednako je lose i jedno i drugo.. Ako je bilo ljubavi trebalo bi da je postojalo i medjusobno postovanje,tako da cin prekida mora biti lican,face to face...
Reci nekom da je kraj putem fona ili poruke je nepostovanje..da ne pricam o tome da je pustis da te cekica,razmislja i bije glavu o zid "sta se desava?
'

Ako je veza bila duza,postojale su jake emocije medju tim ljudima i svaki prekid takve veze bez nekog duzeg razgovora,objasnjenja i pogleda oci u oci je cist bezobrazluk..mada..uvek ima i ona narodna "ko zna zasto je to dobro.."

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prekid-sms Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon