www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prekid-sms
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Eto brate, kao sto rekose ljudi pre tebe, ako nista drugo sad bar znas sa kim si bio a nisi ni sam uvideo Wink

 
_mAwEnA_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 03 Jan 2007
Poruke: 3
Mesto: Panchevo, KGMS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam imala vremena da chitam sve postove, i izvinjavam se ako ponavljam neshto shto su ljudi vetj napisali....
Meni je raskid preko telefona, neshto totalno kukavichki, nepotrebno...!
Ali, takodje, retji tju neshto iz sopstvenog iskustva...kada sam trebala da raskinem sa dechkom, rekla sam mu to u lice, te vecheri smo bili super, sve opushteno...da bi mi sutradan on u poruci napisao kako sam zla...ku*ka...i da ne nastavljam psovke i prozivke, kao "zar nisi mogla to preko poruke da mi kazhesh"...
ja sam lichno bila veoma iznenadjena, jer ja SVE kazhem u lice...a ne da preko poruke pishem neshto ovoliko vazhno...
pozdrav! Mr. Green

_________________
"...a shta, ako ti ja, shapnem sad, neke rechi koje nikad nisi ti, chula pre, koje te probude, i podsete, da mozda mi poneki put, shapnemo swe, one rechi koje nikad nismo pre, govorili, sada spawaj sad, mozda i nadjem te u snu..."
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan od mizernijih, ako ne i najmizerniji nacin komunikacije uopste, kod kojeg jedna osoba mnogo dobija a jedna mnogo gubi...naravno dobija primalac poruke a gubi onaj ko je poslao
istina ,na prvu, kad citas neku takvu poruku , nije ti sve jedno, me vjerujes da tako nesto moze da se desi, a onda ukapiras koliko je taj neko jadan, mizeran...ukapiras da mu u stvari mjesto i nije pored tebe, da ti vrijedis mnogo vise i zasluzujes mnogo bolje ...
onaj ko posalje takvu poruku ne moze a da se ne osjeca kao neki mis jadni i cjelog zivota negdje u sebi pokusavace to da saktije bezuspjesno....
jednom mizerija - uvjek mizerija
takve tipove ljudi treba zaliti ali im i na neki nacin pokazati da je njihova vrijednost veoma mala, tj da ne vrijede ni pare ...
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mateoli je napisao/la sledeće:
ja onda ukapiras koliko je taj neko jadan, mizeran...ukapiras da mu u stvari mjesto i nije pored tebe, da ti vrijedis mnogo vise i zasluzujes mnogo bolje ...


A sta,ako ga i dalje mnogo volis?sta ako idalje zelis sve da das da budes sa tom osobom,iako je on kreten,jer ti nista u zivotu nije vazno kao on?

mateoli je napisao/la sledeće:
onaj ko posalje takvu poruku ne moze a da se ne osjeca kao neki mis jadni i cjelog zivota negdje u sebi pokusavace to da saktije bezuspjesno.....

hhmm.. Confused a ako je ta osoba jednostavno kreten?I posle nekog vremena,nije mu zao,vec srecan ljubi neku drugu?
 
sim.mic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SMS i telefon je jedan skroz arogantan način za obavljanje ozbiljni razgovora.Glupo je čuti da neko tako nesto uradi.Ako je planirala da te ostavi onda je to trebala riješiti na neki malo civilizovaniji način.U svakom slučaju druže sad znas s kime si imao posla.
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 28, 2008 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliki bedak

_________________
bludnik
 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sa sms-omje glupo to sluzi samo ako nesmes da joj prices....

Lepo kao covek kazes devojci na neces vise biti sa njom i zasto.....

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prekid-sms Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon