www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jadranska liga u fudbalu???
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 3:51 am    Naslov poruke: Jadranska liga u fudbalu??? Na vrh strane Na dno strane

Cao cao,

znate sami da vec nekoliko godine ima Jadran Liga u basket-u, a sad da Vas pitam, dal mozete da zamislite da se realizuje jedna liga i u fudbal-u i da li bi vam se to dopalo!?

Sami znate kako stvari stoje u nasim domacim ligama sirom bivse Jugoslavije i da u svakoj drzavi ima 2 ili 3 tima, koji mogu i na evropskoj sceni da zablistaju, a sta mislite o tome da se ujedine u JADRAN LIGU?

Iz Hrvatske naprimer Dinamo Zagreb, Hajduk Split; iz Slovenije: NK Maribor, Olimpija Ljubljana; iz BiH: Zeljeznicar Sarajevo, FK Sarajevo, HNK Siroki Brijeg, Leotar Trebinje; iz Makedonije: Vardar Skoplje, Pobeda Prilep; iz SCG: Partizan Beograd, Crvena Zvezda i OFK Beograd.

Da li i mislite da bi imalo smisao da se tako nesto realizuje?? Mislite na to, koje puteve bi ekipe trebale da prebrode i da sigurnost u stadijama mozda nebi mogla da bude obezbedjena!?

Bas bi me zanimalo vase misljenje i vas predlog, koje klubove bi trebali da udju u JADRAN LIGU...

Pozzzzzdrav. :eggface:


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno mislim da bi to imalo smisla i da bi to bilo dobro uvesti.

Em sto bi se stadioni punili kao nekada a to islo u prilog svakom klubu em sto bi klubovi imali bar malo internacionalnog iskustva. Jeste da nije to to ali ipak...

JA licno sam ZA i bas bi napravilo nasu ligu interesantnom, ovako sta ima..... jedine dve utakmice gde su prepuni stadioni je derbi Zvezda-partizan i to je to, ovo ostalo po 20 gledaoca........

koliko sma ja cuo da je taj predlog vec bio podnesen ali da su ga nasi odbili sto je po meni velika glupost i ne razumem to uopste zasto odbijaju takvu ponudu.
S tim sto nije trebalo da se zove JADRANSKA vec BALKAN-liga ako se ne varam.......

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam za to a razlog jel nije vrijeme jos za to
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Videli smo kako ta liga izgleda u kosarci , videli smo da pojedini čelnici koriste svaku priliku da umesaju politiku u sport (kosarka) , videli smo kako se i navijaci ponasaju na zvanicnim utakmicama (npr. vaterpolo u Sloveniji) , a sto se tice poboljsanja kvaliteta , ja u njega verujem i bez ikakvog saveza sa susjedima !
Jednostavno je potrebno malo vremena i eventualnih reformi u sistemu takmicenja !
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mogli bi probati- premda mislim da su svi klubovi tu negdje- ne vjerujem da bi bilo gledatelja puno
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, treba ukinuti i GY ligu!
Sta ima mi njima da vadimo prosek...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

videli smo da pojedini čelnici koriste svaku priliku da umesaju politiku u sport

Na zalost si u pravu Djole.....
Kad bi bilo srece da se to vec jednom ukine bar u sportu ako vec ne moze i u svakodnevnici, ali i to je samo jedna od mojih iluzija..........

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda ce biti u buducnosti ja bih volio ali sta ces takav je zivot
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaš i ja bih volio ono na skadarliju verče prije tekme- na splav i krkam i ločem sa dragim likovima , i svi me tapšu po ramenu ja plaćam cugu i ne pitam koliko košta- harmonika kraj uha- a ja naručujem - a što ti je mila ćeri jelek raskopčan
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta se politike tice, mislim da u sledecih 20 godine nece biti tu nikakve promene! Posle onog glupog rata je svako ponosan na svoje i ne postuje tudje!

A i svako za sebe mora priznati da bi isto vatreno navijao za svoju ekipu, odnosno za svoju drzavu! To je sasvim logicno, ali mislim da bi navijaci stvarno trebali da se koncentrisu na navijanje a ne na politicku propagandu.

Kad se pogleda kakve su lige bivse Jugoslavije, se jedno vidi: dosada! Derbi u Hrvatskoj (Dinamo - Hajduk) i u SCG (Zvezda - Partizan) su jedine utakmice koje imaju veliku paznju i cak mozda u stranim novinama, a sve ostalo nije zapazeno!

Mislim da bi ta jadran ili balkan-liga isto bila mogucnost za te malo vece ekipe da steknu neki novac, jer sam siguran da bi kladionice dole proradili jos vise a i da bi tv-stanice ulozili pare za prenos tih utakmica!

Druga strana je da bi mozda ostale ekipe, koji imaju dugu tradiciju, ostali na putu i da ce da padnu u zaborav! A mozda se i uvede Balkan-liga, koja zadrzi i 2. i 3. ligu u njoj!

A i mozda ondah nasi mladi fudbaleri nebi imali razlog tako rano da napuste zemlju i da odu u zapad ili u Rusiju i Ukrainu.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
jer sam siguran da bi kladionice dole proradili

Dok ne prorade kao ovde u nemackoj sto su proradile bice sve OK Smile Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahaha Care, dole se odavno utakmice "kupuju"

Ali sta ces?! Zivot je takav, cupav i dlakav! Bar za hrvatsku maifju Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Jadranska liga u fudbalu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 1 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon