www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

KK Partizan
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Hocemo li pobediti Huventud?
da
0%
 0%  [ 0 ]
ne
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 0

Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

23. mart 2007. | Izvor: B92 | MR
Vujošević: Loš kraj odlične sezone

Foto: FonetTrener Partizana Duško Vujošević izjavio je posle poraza od CSKA, 86:55, u poslednjem kolu druge faze Evrolige, da je u Hali Pionir bila očigledna razlika u klasi između dva tima. Partizan je porazom od CSKA završio takmičenje u top 16 fazi Evrolige sa učinkom od 2 pobede i 4 poraza, a dalje iz grupe E idu neprikosnoveni CSKA i grčki Olimpijakos.

"Ovog momenta postoji razlika u klasi između Partizana i CSKA i oni su to pokazali na terenu. Nisam ih video da igraju ovako dobro. Odigrali su jako kvalitetno i više nego zasluženo dobili.", izjavio je Vujošević i izneo niz primedbi na suđenje, dodajući da mu nije jasno "zašto je ruskoj ekipi bila potrebna pomoć arbitara".

"Bez obzira na ovaj poraz, mi smo imali izvanrednu sezonu kada je u pitanju Evroliga. Mislim da smo zaslužili mesto među osam najboljih, ali šta je, tu je.", rekao je trener Partizana.

"Mislim da smo igrali prilično dobro. Odlično smo otvorili utakmicu. Mladi tim Partizana je vrlo brzo izgubio samopouzdanje, a bili su i pod pritiskom. Ova utakmica je bila odličan uvod u teške mečeve koji nas očekuju. Odigrali smo najbolje što možemo i pokazali kako igra šampion Evrope.", izjavio je trener CSKA, Italijan Etore Mesina.



_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

26. mart 2007. | Izvor: Beta | MR
NLB(B92, 20h): Cibona-Partizan
Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević rekao je da će njegova ekipa ozbiljno pristupiti meču protiv Cibone u polufinalu Jadranske lige, koji je na programu u utorak u Zagrebu (20h, TV B92), ali je istakao da mu je glavna briga regularnost suđenja.

"Daćemo sve od sebe, kao što igramo svaku utakmicu u svakom takmičenju. Treba da imamo odnos prema igri, a ne prema protivniku. Cibona je kvalitetna i verovatno će želeti da dobrim rezultatom u Jadranskoj ligi nadoknadi to što nije prošla u Top 16 Evrolige", rekao je Vujošević agenciji Beta.

Prvi polufinalni meč igra se u Zagrebu, a revanš je u četvrtak u Beogradu. Eventualna treća utakmica igra se u subotu, 31. marta u Zagrebu.

Više od sportskog dela, Vujoševića brine suđenje i regularnost takmičenja.

"Ja moram da naglasim da smo prednost domaćeg terena izgubili sudijskom krađom u Širokom. Nadam se regularnosti pre svega, jer je nije bilo u poslednje tri godine. Sudije treba da budu činioci koji sprovode pravila, a ne glavni akteri", objasnio je trener Partizana.

"Polufinalni susreti pomoći će nam da sagledamo stepen regularnosti lige. Ponavljam, daćemo sve od sebe i trudićemo se da budemo na nivou boja kluba koje branimo", rekao je Vujošević.

Trener Cibone Dražen Anzulović najavio je da će njegov tim u tom duelu "svakako jurišati na pobedu".

"Utakmica sa Partizanom je vrhunac svih dosadašnjih utakmica u NLB ligi. Dobro se poznajemo jer smo odigrali četiri meča ove sezone, tako da neće biti velikih taktičkih iznenađenja. Presudiće kvalitet igre na parketu", rekao je Anzulović.

Trener Zagrepčana se osvrnuo na sistem takmičenja u NLB ligi, ocenivši da "ritam utakmica nije dobar".

"Neke stvari će morati da se promene, jer mi nemamo vremena za pripreme. Mislim da je Cibona u najnepovoljnijem položaju od sva četiri kluba koji igraju u polufinalu. Ne samo zbog povreda u ekipi, već i zbog hrvatske lige. Klubovi u Hrvatskoj će imati vremena da se osveže i pripreme, a mi od početka nemamo tu mogućnost", naveo je Anzulović, pozivajući navijače da u dvorani "Dražen Petrović" budu šesti igrač košarkaša Cibone.

Naredni susret je 29. marta u Beogradu, a eventualni treći 31. marta ponovo u Zagrebu.

_________________
I C E M A N
 
bredi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponovice se 92.,ukoliko partizan sacuva ovaj tim jos godinu ili dve
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opa pala je i cibona, na redu su fmp pa cigani!


ponovo titula! Mnogo smo dosadni !



[Edit by Sascha336: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________
 
dialeksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 109

bahamas.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakva sila je onaj Nikola Pekovic, auuuu, svaka cast... Za ciju on reprezentaciju igra, srpsku ili crnogorsku, da li neko zna?
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pao je huventud,a pasce i super liga
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

19. april 2007. | Izvor: B92, Beta | IV VN
Vukoičić i Vujošević: Loše suđenje

BetaPosle utakmice Partizan – FMP, kojom je okončano ovogodišnje izdanje regionalne NLB lige, najviše pažnje na konferenciji za medije posvećeno je suđenju. Čak 77 faulova (46 FMP-u i 31 Partizanu) izazvalo je negativne komentare trenera oba kluba. Dvojica trenera vodila su korektan dijalog, ali su poslala ozbiljne optužbe na račun arbitara. Vlada Vukoičić je rekao da je veliki broj faulova u potpunosti diktirao igru njegovog tima.

"Moram da kažem na kraju svega da sam vrlo razočaran suđenjem", rekao je trener FMP-a Vlada Vukoičić. "Da se razumemo, stručni štab Partizana je radio dobro, igrači Partizana su igrali najbolje što su mogli i njima čestitam, iako će moje tumačenje možda baciti senku na njihovu pobedu.

Uopšte mi nije jasno večerašnje suđenje. Dosuđeno nam je 46 faulova, šest igrača nam je izašlo zbog pet ličnih. Sve vreme sam morao da se spašavam i čuvam igrače zbog faulova. Zato mislim da objektivno nismo mogli da igramo bolje".

Vukoičić se osvrnuo i na suđenje u prvom meču.

"Što se tiče prve utakmice, koju nisam hteo da komentarišem, jedan ili dvojica su bili loši, ali nismo hteli to da tumačimo kao tendenciju. Međutim, kasnije smo primetili da to u medijim nije bilo propraćeno. Prokomentarisaću poslednji napad, o kome se najviše pričalo. Ja smatram da ne da Partizan nije oštećen, nego smo oštećeni mi. Da je Kecman fauliran i ubacio oba penala, imali bismo poslednji napad i odlučivali o meču".

Njegov kolega sa klupe "crno-belih" Duško Vujošević imao je takođe primedbe, najviše na sudiju Jovčića.

"Uvek postoji razlika između realnosti i gledanja na realnost. Možda i ja grešim kada kažem da sam nezadovoljan suđenjem Jovčića, koji je svirao svaki kontakt. Mi možemo i bolje od ovoga i to ćemo dokazati u narednom takmičenju – domaćoj ligi".


BetaPartizan je u prethodna dva finala (Jadranska liga prošle i Kup Koraća ove sezone) izgubio upravo od FMP-a, a Vujošević je podsetio na suđenje u tim mečevima.

"Ja jesam rekao posle Sarajeva da smo oštećeni, ali sam gledao da ne uvredim nikoga, posebno ne nekog iz FMP-a, koji nas je dobio u finalu, iako ej to bilo samo po sebi kontradiktorno, jer su oni igrali protiv nas. Mi smo tada drastično oštećeni, našem najboljem košarkašu Dejanu Milojeviću dosuđena su četiri nepostojeća faula od pet.

U Kragujevcu sam takođe bio nezadovoljan suđenjem. Ali tada nije bilo gospodski da nalazim neku zamerku njihovoj pobedi".

Vujošević je ukazao i an to da bi Jadranska liga mogla da ima lepu budućnost, ukoliko dođe do adekvatne reforme.

"Što se tiče Jadranske lige, mi smo svaku utakmicu igrali punom snagom, maksimalno pošteno. Smatram da su reforme potrebne, a ako budu i sporvedene, biće ovo vrlo dobra liga".

Predrag Drobnjak je jedan od devet košarkaša, koji su zbog pet faulova meč završili prerano. Iskusni centar je objasnio novinarima koliko je ova pobeda bitna za njega i klub.

"Nama je bilo veoma važno da dobijemo meč i trofej. To smo pokazali i u Zagrebu, kada smo pobedili Cibonu u trećem meču, iako nas tek očekuje najveći posao – borba za trofej u srpskoj ligi, koju želimo da osvojimo. Teško je sada govoriti o detaljima i tome gde smo grešili tokom ova dva meča, ima vremena za analizu".


BetaKosta Perović ocenio je da je Partizanu ova liga odnela najviše energije tokom sezone.

"Osvojili smo ligu koja nam je odnela najviše energije ove sezone. Laknulo mi je što smo osvojili ligu posle tri pokušaja, a naročito mi je drago što je to bilo protiv FMP-a", rekao je Perović.

Milenko Tepić rekao je da mu je jako drago što je osvojio prvi trofej u Partizanu.

"Iako navijači malo osporavaju ovo takmičenje, mnogo nam je stalo do toga, a to smo pokazali još u polufinalu. Meni je jako drago što sam osvojio prvi trofej u Partizanu i nadam se da će ih biti više u što skorije vreme", rekao je Tepić.

Igrači FMP-a složno su ocenili da je suđenje uticalo na rezultat meča, a najoštriji je bio Dragan Labović.

"Nemam na čemu da čestitam Partizanu. Zaslužili smo treću utakmicu, ali nam nije dozvoljeno. Očigledno je da se igraju neke druge igre i da smo mi tu samo mirođija", rekao je Labović.

Miloš Teodosić ocenio je da je njegov tim šansu propustio u Železniku.

"Utakmica je bila jako teška, a mi smo svoju šansu propustili u prvom meču. Jako je teško igrati protiv Partizana u njegovoj sali, pred njegovim navijačima. Oni su bili bolji večeras, videćemo kako će biti u finalu domaće lige", rekao je Teodosić.

Na primedbu novinara da su njegovi saigrači bili oštri prema sudijama, Teodosić je odgovorio: "Nemam zamerki, mislim da je suđenje bilo fenomenalno, kao i uvek protiv Partizana".

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

31. maj 2007. | Izvor: Beta | MR
Krivična prijava protiv Danilovića
Policijska uprava Pančeva podneće u toku dana krivičnu prijavu protiv predsednika Košarkaškog kluba Partizan Predraga Danilovića, potvrdila je agenciji Beta portparol te uprave Tanja Dakić. Danilović se tereti da je sinoć posle utakmice 13. kola Superlige Hemofarm - Partizan ušao u sudijsku svlačionicu i udario sudiju Marka Jurasa nanevši mu lakše telesne povrede. Stepen povreda košarkaškog sudije Jurasa utvrdio je Zdravstveni centar "Vršac".

Dakić je izjavila da je Danilović priveden iz Centra Milenium u policijsku stanicu Vršac gde je dao izjavu o ovom incidentu, a zatim je otišao za Beograd. Pored Danilovića, izjavu je dao i drugi sudija Milan Mažić kao svedok incidenta, kao i oštećeni Juras.

Po završetku utakmice kada su arbitri napustili teren i otišli u svoju svlačionicu, treći sudija Ilija Belošević pozvao je obezbedjenje.

Kasnije, ispred te svlačionice je prvo stajalo obezbedjenje, a potom i žandarmerija.

Partizan je utakmicu izgubio, a trener Duško Vujošević je na konferenciji za novinare izneo primedbe na račun sudjenja.

_________________
I C E M A N
 
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al ga je Predrag Danolovic izlomio, svaka mu cast! Very Happy

_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11. jun 2007. | Izvor: Beta | MR
Vujošević: "Izvanredna košarka"

Foto: FonetNakona plasmana u finale plej-ofa Sinalko Superlige, trener Partizana Duško Vujošević bio je prezadovoljan igrom svog tima u pobedi nad FMP-om sa 90:73 u Hali Pionir. Crno-beli su tako dobili polufinalnu seriju protiv ekipe iz Železnika sa 2:0 i obezbedili plasman u u osmo uzastopno finale.

"Bilo je grešaka, ali nemam šta da zamerim. Igrači su pokazali veliku želju. Večeras je vidjena izvanredna košarka u izvanrednom ambijentu. Hvala pubilici, nosili su ekipu u svakom ternutku", rekao je Vujošević.

Trener Partizana odgovorio je na novinarsko pitanje da nijedan rival u finalu neće biti lakši, ali da se ne pribojava ishoda.

"Neće biti lakše šta god da se desi. Mene raduje dobra igra tima i dobra forma. Finale se igra na tri pobede, a nas u ovakvoj formi i uz ovakvu publiku niko u Srbiji ne može da pobedi u seriji", rekao je Vujošević.

Trener FMP-a Vlada Vukoičić ocenio je posle meča u Pioniru da se Partizan zasluženo plasirao u finale, ali je istakao da je njegov tim mogao da odigra bolje.

"Čestitam i svojim igračima na svemu što smo pokazali u sezoni. Šteta što smo večeras odigrali jednu od dve najlošije utakmice u sezoni, što je verovatno posledica neiskustva", rekao je Vukoičić.

"Ja snosim najveću odgovornost za ovakav ishod. Ako se gubi od Partizana, ne mora ovako. Hajde da prespavamo, ali ja sam mogao i morao da uradim više u pripremama utakmice", dodao je Vukoičić.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

14. jun 2007. | Izvor: B92
KK Partizan: "Besplatno na finale"
KK Partizan saopštio je danas da će na svim mečevima finala plej ofa protiv Crvene zvezde, u njegovoj organizaciji, ulaz biti besplatan.

Kako se navodi u saopštenju crno-belih, ova odluka donešena je zbog velikog interesovanja gledalaca, mogućih problema u organizaciji mečeva, ali i nemogućnosti, posebno mladjih navijača da sebi priušte kartu.

Za prvi, treći i eventualno pet meč finalne serije, važiće i pretplatne karte. Trebovanje i distribucija karata koje se ne vršvršiće se preko klubova navijača, sa kojima se klub konsultovao i na kraju i doneo odluku o besplatnom ulazu.

Saopštenje KK Partizan prenosimo u celosti:

Odlučujući o organizaciji utakmica finalne serije plej–ofa između Partizana i
Crvene zvezde Upravni odbor KK Partizan je imao u vidu:
• Veliko interesovanje gledalaca.
• Moguće ozbiljne probleme bezbednosti u organizaciji utakmice.
• Činjenicu da cena ulaznica predstavlja značajan problem za najširu populaciju stanovništva, a posebno mlađih ljudi.

Imajući sve to u vidu Upravni odbor KK Partizan je odlučio:
1. Da na svim utakmicama serije finala plej –ofa u kojima je KK Partizan organizator ulaznice budu besplatne.
2. Za gore navedene utakmice važiće godišnje pretplatne ulaznice
3. U znak zahvalnosti prema našim navijačima koji su nas bodrili u Evroligi, NLB i Super ligi KK Partizan će distribuciju besplatnih ulaznica vršiti preko klubova navijača Partizana.
4. Trebovanja za besplatne karte vršiće se na telefon: 062 8920555.
5. Ulaznica neće biti na uobičajenim prodajnim mestima.
6. Upravni odbor KK Partizan se konsultovao sa predstavnicima navijača i na osnovu toga doneo ovakvu odluku.
7. Pozivamo sve navijače na sportsko navijanje bez vređanja protivnika.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vujošević: "Siguran sam u uspeh"

zvanični sajtTrener košarkaša Partizana Duško Vujošević rekao je da poštuje rivala - Crvenu zvezdu, ali i da veruje da njegov tim može da pobedi u finalu plej-ofa i tako "ispuni nemoguću misiju" da osvoji šestu uzastopnu titulu prvaka Srbije. "Niko kod nas ne potcenjuje rivala koji nije slučajno došao do finala. Zaslužuju poštovanje i imaju ga, ali sam uveren da ćemo ispuniti 'nemoguću misiju' i osvojiti šestu uzastopnu titulu", rekao je Vujošević novinarima u Beogradu.

Finalna serija plej-ofa Superlige počinje u nedelju i igra se na tri pobede. Partizan peti put brani titulu, a Zvezdu je pobedio u poslednjih sedam susreta. Šampion Srbije osim titule dobija i pravo igranja u Evroligi sledeće sezone.

"Ulog je ogroman, a to što je finale derbi je uživanje, obaveza, ali i izazov da se posao obavi kako treba. Igrali smo slabije početkom lige, ali sada smo blizu svoje najbolje forme iz Evrolige, kada smo pobeđivali evropskog prvaka u gostima", rekao je Vujošević.

"Sada smo blizu, a nadam se da ćemo u finalu biti u svojoj najboljoj formi. To smo mi, to je Partizan", rekao je Vujošević.

On je čestitao rivalu na, kako je rekao, velikom uspehu ostvarenom plasmanom u finale plej-ofa.

"To je tim koji je pravljen za titulu. Iako su imali turbulencija, plasman u finale nije iznenađenje. Teško je očekivati da Zvezda posle sedam poraza pobedi tri puta, ali je i teško da Partizan ostvari 10:0", rekao je trener Partizana.

Finale se igra na tri pobede, a timovi će se smenjivati kao domaćini, po sistemu 1-1-1-1-1. Sistem distribucije karata je takav da nijedan gostujući tim neće moći da računa na ozbiljniju pomoć navijača.

Najiskusniji igrač Partizana, centar Predrag Drobnjak rekao je da je finale plej-ofa kruna sezone i ono za šta je ekipa radila tokom nje.

"Došli smo do onoga o čemu se priča tokom cele sezone i tokom Jadranske i tokom Evrolige. Izlišno je govoriti o važnosti utakmice i značaju koji ima 'večiti derbi' u finalu plej-ofa. Sve to znači da ćemo se maksimalno potruditi da osvojimo titulu", rekao je Drobnjak.

Utakmica u nedelju počinje u 18 sati, a kapije se otvaraju tri sata pre početka meča. Mere obezbeđanja biće rigorozne, a angažovano je tri puta više redara nego obično

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> KK Partizan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon