www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko je trenutno najbolji fudbaler?
Strana 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Ko je trenutno najbolji fudbaler? Na vrh strane Na dno strane

Cao cao,

bas me zanima Vase misljenje o tome ko je trenutno najbolji fudbaler u Evropi i zasto? Da znam po cemu Vi sudite i da drugi mogu da reaguju na Vase komentare.

Mislim da ima dosta dobrih igraca, ali u cemu je stvar biti ipak najbolji? Tehnika? Score golova ili ipak sposobnost da bude vodja svoje ekipe??

Hajde da Vas cujem i sta o tome mislite... i da Vam bude lakse, evo i moj odgovor.

Ja licno mislim da je "Ronaldinho" trenutno najbolji igrac, jer covek sve ume. Ima sjajnu tehniku, zna da vodi ekipu i zahvaljuci njega je Barsa ove godine mnogo jaka i jos daje fenomenalne golove. Igra napadaca ali nekad i cistu 10-ku! On je mislim najvise zaduzen za Barsin veliki uspeh u ovoj sezoni!

PS: Doslo je do greske u temi i jedino resenje je bilo brisanje! Najiskrenije se izvinjavamo clanovima koju su ovde postovali i zamoleli bih da se ponovo upisu.

uprava domaci.de




Poslednja prepravka: Jugović datum Pet Apr 15, 2005 5:20 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
jaka masina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 22

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drogba,roben,deko,stankovic...svi su bolji od gore navedenih
 
Vlada80Bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 54
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja bih rekao Ronaldinho. Mozda svi dobri igraci mogu da urade ono
sto moze i on, razlika je sto ovaj to i uradi na terenu dok ostali ne
smeju.... Zinedine Zidane je isto fenomenalan, ali mislim da njegovo
vreme polako prolazi...
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaka masina je napisao/la sledeće:
drogba,roben,deko,stankovic...svi su bolji od gore navedenih



ti stvarno pojma nemas, zao mi je, ali u mojem misljenu su to sve prosijecni igraci, stankovic nekada i ne igra bas od pocetka, robben jest dobar ali najbolji??? osim deko ovi ostalli nisu bas bili spjesni,

dobro stankovic je bio prvak sa lazio,

RONALDINHO
 
mrburns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2004
Poruke: 13
Mesto: Valjevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas toliko i nepratim fudbal ali po mom nekom gledanju po meni sasvim dobro igra Stankovic on je i jedno vreme bio najbolji u Laciju..U svakom slucaju njega nesto gotivim!! 8)
 
eeeeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MOozda nije najbolji ali je tu negdje MICHAEL BALLACK!!!
FC BAYERN MUNCHEN EV:D
 
eeeeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Salihamidzic je medu prvih 10 u svijetu.............
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeeee je napisao/la sledeće:
Salihamidzic je medu prvih 10 u svijetu.............


de molim te pokusaj biti objektivan, jugovica zanima tko je najbolji a ne tko je tebi najsimpatcniji, ja pratim bundesligu, imam premiere i moram ti reci braco je nacionalna klasa a ne internacionalna,

mislim da je tvoje misljene politicki motivirano,

pozdrav
 
tova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 9
Mesto: Doboj

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je najbolji Shevchenko, ima konstantnu formu i redovno postize golove.
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zidan je najbolji igrac na svetu jer iam harizmu i igra se fudbala za razliku od mnogih igraca
 
randall
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jun 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajem jos jedan glas za ZIDANA jer bi mogao svima da drzi casove fudbala. Kao pomocni profesori mogli bi da budu Ronaldino i Henry Smile
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glas za Henrya... Nekako mi se cini kao mag kad dobije loptu Shocked

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ko je trenutno najbolji fudbaler? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  sledeća
Strana 1 od 38

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon