www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Americki fudbal NFL i Ragby u S r b i j u
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
djamla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 23

PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 5:59 pm    Naslov poruke: Americki fudbal NFL i Ragby u S r b i j u Na vrh strane Na dno strane

ragbi klub zarkovo.postoji li jos?

 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Americki fudbal Na vrh strane Na dno strane

Cudi me da jos niko nije otvorio temu u vezi ovog sporta iako je vrlo popularan u kod nas u Srbiji.Pratim NFL od kad su poceli prenosi utakmica na na nekadasnjem trecem programu RTS-a.Meni je omiljeni klub San Francisco 49ers.Sta mislite o sansama sprske reprezentacije na EP koje se,cini mi se,odrzava u Austriji?

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija on Pon Mar 12, 2007 12:33 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
Dr. Nick Rivera
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 2:36 pm    Naslov poruke: nfl Na vrh strane Na dno strane

ovde pisite sve sto vas zanima o nfl-u.
postavljajte pitanja i pravite diskusije o njima
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. mart 2007. | Izvor: B92 | Igor Vujičin
Ragbi: Zagreb u gostima Partizanu

U nedelju 4.marta na terenu "Vojne Gimnazije" kod stadiona "Partizana" odigraće se prijateljska utakmica izmedju ragbi klubova "Partizan" i "RK Zagreb".

Ovo je prvi put od 1991.godine da jedan hrvatski klub dolazi u Srbiju.

Zadnji put utakmica izmedju ova dva kluba odigrana 1991.godine Partizan je slavio u Zagrebu:

"Nadam se da je ovo početak dugotrajnije saradnje izmedju srpskih i hrvatskih klubova u ovom sportu. Kontakt je napravljen pre mesec dana i to na inicijativu gostiju iz Hrvatske" rekao Saša Djukić, bivši reprezentativac SCG i pomoćni trener RK Partizan.

Meč se igra u nedelju od 14 časova.

_________________
I C E M A N
 
Ivvx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 5
Mesto: sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocigledno je malo ljudi zainteresovano na ovom forumu za A.F. ja sam pratio NFL dok je postojao 3k ove sezone samo malo na Avali. Nasa reprezentacija je jos neiskusna i ne mozemo ocekivati nista spektakularno na EP veliki je uspeh i to sto ucestvujemo.Dobar pokazatelj razvoja A.F. kod nas ce biti utakmica sa Rusima
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

4. mart 2007. | Izvor: B92 | Vladimir Novaković
Partizan - Zagreb 31:5

Ragbisti Partizana pobedili su ekipu Zagreba rezultatom 31:5, u prvom prijateljskom duelu srpskih i hrvatskih klubova posle raspada SFRJ. “Crno-beli” su dominirali tokom celog meča i zasluženo savladali rivale, koji su prilikom dolaska imali probleme na granici. Zbog toga je početak meča kasnio pola sata, a meč je protekao u fer i korektnoj igri oba tima.

Partizan je u meč ušao sa podmlađenom postavom, a mladići su zadovoljili trenera Sašu Đukića.

“Ovo je velika pobeda ragbi kluba Partizan, s obzirom na to da nekoiliko meseci nismo imali nijedan meč. Potpuno sam zadovoljan nastupom svoje mlade ekipe. Odbrana je bila odlična, a napad još bolji”, rekao je za B92 trener “crno-belih”.

“Mislim da Zagrepčani nisu ni mogli da odigraju bolje, s obzirom na to da su stigli samo 40 minuta pre utakmice zbog problema na granici. Mi smo odigrali najbolje što smo mogli i mislim da smo zasluženo pobedili. Nadam se da će se saradnja srpskih i hrvatskih ragbi klubova nastaviti”, dodao je Đukić.

Miljan Milosavljević je zabeležio dva eseja, dok su po jedan ostvarili Matejić i Đelić.

_________________
I C E M A N
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 12:10 am    Naslov poruke: NFL - Americki fudbal Srbije Na vrh strane Na dno strane

NFL reprezentacija Srbije je odigrala 2 utakmice kao domacin, prwu je odigrala na Oblicewom stadionu protiw reprezentacije Slovenije, a ishod je bio Srbija 38 : Slovenija 0
Weoma zadiwljujuce i hrabro je pocela da igra reprecentacija, ali 10.03.2007 je NFL reprezentacija Srbije odigrala swoju drugu utakmicu kao domacin, i to protiw reprezentacije Rusije koja je jedna od jacih reprezentacija! Utakmica se odigrala u Nowom Sadu, na Limanu na stadionu Kabel... Rusi su izgleda hteli da nas poraze ubedljiwim porazom, kojim smo mi porazili Sloweniju...
I tako je i bilo, ishod owe utakmice bio je: Srbija 0 : Rusija 34
I tako je Srbija doziwela swoj prwi poraz...
Sta wi mislite o NFL-u ( Americkom fudbalu )?
Da li wam se dopada owaj sport?
Da li bi woleli da ga trenirate, da saznate prawila??
I sta mislite o utakmicama (ako ste gledali) koje je reprezentacija Srbije odigrala???
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ewo jos jedne slike!!!
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja pretim samo NFL a ne ragbi... Mislim da je to jedan weoma cool sport!!! Otworio sam i ja jednu temu wezano za NFL reprezentaciju Srbije, koja je nedawno igrala swoju II utakmicu!!!
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ko je spojio teme:''Američki fudbal'' i ''Ragbi'',to su dva potpuno razlišita sporta kojima je jedino zajedniško što se oba sporta igraju sa jajastom loptom.Nisam postavio temu oragbiju,već o američkom fudbalu.To nije isto.Vidim da je neko postavio još jednu temu o američkom fudbalu,pa je trebalo s njom da se spoji ova tema,a ne sa temom o ragbiju.Razdvojite ovu temu od ragbija i spojite je sa ovom drugom temom o američkom fudbalu.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, to i ja kazem... NFL i ragbi nije isti sport... To je kao kad bi ste spojili rukomet i kosarku!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21. maj 2007. | Izvor: B92, selaf.com | Miloš Todorović
SELAF: Pobeda Djuksa u Kragujevcu

U četvrtom pokušaju, i sa manje od dva minuta do kraja, Čaba Juhas se bacio preko linije od 50 jardi na "quarterback sneak", koji je zapečatio sudbinu Kragujevac Vajld Boursa i ostavio ih bez pobede u četvrtom meču ove sezone. Da nije uspeo, Vajld Boursi bi bili u dobroj poziciji da ukradu pobedu u ovom meču, jer su bili u minusu tri i po četvrtine, ali je rizično izabrana akcija donela Djuksima pobedu od 23:14, čime su obezbedili plej-of u sezoni 2007.

Kragujevac je izgubio po četvrti put ove sezone, ali za razliku od poraza kod kuće od 30:5 protiv istog tima ranije u toku sezone, bili su donekle konkurentni tokom meča, a zahvaljujući kasnom naletu su čak bili u situaciji da pobede.

Juhasova TD dodavanja do Jovana Kleuta i pas od 91 jard iz svoje end zone do Petra Tomića doprinela su vođstvu Djuksa od 17:0 u prvom poluvremenu. Ovog puta ipak nije bilo ubedljive pobede, jer su Boursi stegli u drugom poluvremenu i nisu dozvolili poene do poslednjeg minuta utakmice. Marko Košutić iz Vajld Boursa je takođe presekao Juhasa dva puta, a slično utakmici sa Vukovima, Djuksi su ispustili dvocifrenu prednost pred kraj meča.

Nakon što je Vladislav Petković pogodio FG od 37 jardi u drugoj četvrtini, timovi su se najčešće nalazili u pat poziciji i nije bilo poena do pred kraj meča, kada je počeo vatromet.

Boursi su konačno okončali jedan napad sa TD-om kada je Nemanja Trajković dodao do Marka Radivojevića za svoj prvi TD pas ove sezone. Pas koji je dodirnut u vazduhu oko gol linije došao je do Radivojevića, koji je nekako uspeo da uhvati loptu. Nakon što je Novi Sad ispucao, Trajković je bacio pas od 72 jarde do Ognjena Nikolića, koji je bio potpuno zaboravljen pored aut linije, pa nije imao problema da postigne poene i smanji razliku na tri poena. U momentu kada su se Vajld Boursi ponadali da će odneti pobedu, Juhas je uzeo prvi "down" i u drugoj akciji posle toga istrčao 51 jard za poslednje poene. Petković je promašio ekstra poen.

„Na kraju smo imali pad koncentracije, a i samopouzdanje pre meča nam je bilo veliko. Znam da mogu da trče sa protivnikom, pa nemam drugo objašnjenje za drugi TD Boursa“, rekao je trener Djuksa Predrag Nikolić. „Imamo probleme da održimo vođstvo. Danas su nam nedostajali RB-ovi Đanić i Grbić, koji mogu da uzmu dosta jardi i to je igralo ulogu“, dodao je Nikolić.

„Sa našom igrom sam prezadovoljan. Odigrali smo opušteno i na srce. Ljudi moraju da shvate da je kod nas smena generacija, izgubili smo 10 bitnih igrača iz prošle sezone, a imali smo i veliki broj povreda“, rekao je Marko Košutić.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Americki fudbal NFL i Ragby u S r b i j u Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon