www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Obavezna ili dobrovoljna vojska
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
kao zensko cu da ostavim moju rec i da zbrisem odmah,naravno Very Happy
mislim da bi svi trebali imati obavezni rok ali kratak.
tek toliko da se nauci drzati puska Very Happy
a posle ko voli-nek' izvoli ostati citav zivot ako hoce,jeli Wink


ja cu opet, kao po obicaju, samo da te potpisem! Slazem se od K do i Very Happy



_________________


 
zroni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2006
Poruke: 10
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta vam je ljudi
Do pre samo desetak godina nisi mogao skoro da se ozenis sa nekom devojkom ako nisi zavrsio vojsku(nisu te smatrali za coveka) i tada je trajala 2 godine ili 3 mornarica, a sada je to svega 6 meseci.
Nemoj te mi reci da ne mozete izdrzati 6 meseci da naucite nesto u zivotu i o zivotnim navikama, kucnom redu i postovanju starijih osoba,
nego bi ste mozda bolje isli u bolnicama,starackim domovim ,cistaci parka i kuriri-potrco nekom budji, kao ovi tatini i mamini sinovi koji neznaju sta je stvaran zivot.

A sto se tice profesionalne vojske tu nema dileme za to bi trebalo da bude i taj vid vojske za specijalne intervencije.
Tatini i mamini sinovi razmislite o ovome gore navedenom. Twisted Evil Evil or Very Mad
 
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko voli neka izvoli,ako neko ima želju da se budi u pet,nosi oružije,učestvuje u oružanim sukobima,valja se u prašini,nosi uniformu nemam ništa protiv,naravno takve ljude treba da ima i ko da plati,a koga to nezanima treba ga ostaviti da sam odluči, mi smo mala zemlja,nažalost na svojoj koži smo osteili da nam vojska u današnjoj konstalaciji svetskih snaga baš i nemože puno pomoći, tako da sam isključivo samo za profesionalnu vojsku na dobrovoljnoj osnovi!

_________________
dzsap
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ratovi su mi besmisleni, s nijednim se dosad ništa nije postiglo osim što su nevini ljudi ginuli, a tvorci glupih ideja bili na sigurnom. Kad bi se svi mogli lijepo dogovoriti tada vojska uopće ne bi bila potrebna. Ja sam protiv ratova i vojske
 
slacky_slacky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Mar 2007
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da vojska ne treba da bude obavezna
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolja i efikasnija je obavezna vojska. Ako je ima znači ima ako je nema nema

_________________

 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrovoljna... Razz
Zašto bi da silimo nekoga u nešto....??

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobrovoljna

ali u svakom slucaju svaki gradjanin bi trebao da ode na neku vrstu jednomjesecne obuke il slicno
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Profesionalna vojska je svakoako profesionalnija Very Happy
Ali ne moze se poreci da se u vojsci stice disciplina(a i moze da se zategne i napravi na pravog muskarca) Ali ratovanja u koja ne zelimo da idemo su vec glupost. Ali eto Ameri profesionalci pa nece u Irak. Hteo si, dobio si.
Neka me pozove srpska vojska na mesec dana da naucim da drzim pusku i neka me tretiraju kao stoku ali posle da ne budem sisa kao neki... Ali, ipak se moja filozofija svodi na Ko voli nek izvoli!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo na dobrovoljnoj osnovi.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo dobrovoljna. Pa nek idu oni koji se loze na to
 
mishelbu2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2006
Poruke: 69
Mesto: bu2

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da bi trebalo da bude obavezna,dosta toga moze da se vidi i nauci za 9 mjeseci nego neko za cijeli zivot,po meni jedno veliko zivotno iskustvo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Obavezna ili dobrovoljna vojska Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon