www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Horusovi stapici
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Horusovi stapici Na vrh strane Na dno strane

Za drevne Egipćane, odnosno Kemite, horusovi štapići bili su sredstva koja su omogućavala da inicirani pređu granicu smrti u doslovnom smislu te riječi.
Horusovi štapići su metalni cilindri napunjeni različitim posebnim materijalima koji stimuliraju ljudski organizam pobošljavajući opće stanje tijela. Oni su i preventivo i kurativno sredstvo, a omogućuju ispravak pojedinih poremećaja u radu tijela. Oni stvaraju i održavaju energetski omotač koji, uz pomoć odgovarajuće vibracijske energije, potiče proces samouravnoteženja.

O mehanizmima djelovanja horusovih štapića (wands of Horus) proučavao je i pisao ruski znanstvenik dr. Valery Mikhailovich Uvarov.


 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno neka droga koju su koristili egipcani
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije droga, ne unosi se u tijelo. Štapići se drže u rukama, samo su unutra napunjeni pijeskom ili nekim elektrostatičkim materijalom. Wink

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
MikiMiki25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvuci super. Ipak i ja mislim da je neka droga. Tj radi na principu droge.
A kad bolje promislim... nisu oni bili za odbaciti ... neka energetska polja i sl.
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako baš mislite da je to droga, onda pomislite na dizače utega pa mi recite kako je moguće smatrati njihov čin držanja utega drogiranjem?
Znači li to da ne bismo smjeli uzeti utege u ruku, jer bi to bilo drogiranje?
Stvar je potpuno električne prirode, ne biološke.
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne bih se složio... ipak je stvar elektrokemijske prirode... ja sam to studirao i lako se može objasniti znanstveno... tako da to nije neka magija, nego poznavanje djelovanja elektrolita na tekućine unutar čovjeka... ne bih sad u detalje, ali priča ima realnu osnovu.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mistik29 je napisao/la sledeće:
Pa ne bih se složio... ipak je stvar elektrokemijske prirode... ja sam to studirao i lako se može objasniti znanstveno... tako da to nije neka magija, nego poznavanje djelovanja elektrolita na tekućine unutar čovjeka... ne bih sad u detalje, ali priča ima realnu osnovu.


Dodala bi i to da je jako bitan stadijum psihe Wink Nisu to stapici u sirokoj primeni. Mali broj ljudi cak i zna za njih. Jos manji broj se koristi njima.

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad cula.. al fora
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čime se sve ti ljudi nisu bavili Laughing ali zanimljivo

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misli da je neka droga starih Egipcana!

_________________
Volim narodnjake
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da je droga, vec nesto sto radi na bio-energetskom nivou. Very Happy 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Horusovi stapici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon