www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telefonski razgovor
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Telefonski razgovor Na vrh strane Na dno strane

Nevjerojatno koliko jedan tel. razgovor moze promuckat «organ» moje maste Wink...
Vec je svima jasno da je par koji se «nudi» Wink) pod nickom sweetmeat meni omiljeni voajerski par. To su dvoje prekrasnih ljudi, mastoviti, samosvjesi i nadasve zanimljivi. I naravno moji online frendovi.Wink ... ma da skratim, pokusavam Vam objasnit da san imala ugodan razgovor sa sweeticom u kojem mi je zena dala zeleno svitlo da joj potrosim muza, samo pod uvijetom da ga potrosim kvalitetno , najbolje sta znam Wink.. Moran priznat da san ostala... malo je rec bez texta... ono... vilica mi se obisila do kolina... nisan znala sta da mislim... da li da joj virujen ili je to samo njena igrica «hvaljenja».. tipa «hehe, ja iman ono sta ti zelis i ti to mozes samo sanjat».. al onda san trazila da mi potvrdi jos jednom to... a ona je rekla: «da, potrosi ga, dogovorite se jos ovaj vikend ako ocete... da on dodje u Split ili ti dodji kod nas»... promislih... «ben ti pa zena je ozbiljna» ... par minuta nakon glas sweetmacora me vratija u stvarnost... «E macore jesi cua tu svoju zenu?... misli li ona ozbiljno?»... i on je bio pomalo zbunjen al mi je odgovorio «neznan, valjda da..»... brzo san prominila temu da ne ispadnen ono prenapadna... samo san mu rekla «srico, poradi na tom pitanju s njom... iskoristimo tu dobrotu» Wink)...i nastavili smo pricat o svemu i svacemu...
Sweetica se vrtila oko njega dok smo izmjenjivali nekakve «sifrirane» porukice... al nije nas ulovila Wink)).... Sigurno se svima vama bar jednom dogodilo da osoba s one strane zice kod vas izazove «kvrc» u glavi, onu kemijsku reakciju cija je posljedica automatsko dizanje u gacama ili pak vlazenje kao sta je u mene izazvao jedan uzdah zadovoljstva kod sweetmacora.
E tad smo oboje podbocili glave i odletili u vrtlog moje maste.. spomenija mi je da voli more 69 puta vise nego mi Dalmatinci rodjeni na moru... taj broj 69 me «odveo» na najlipsu pazu Jadrana... Zlatni rat.... «cesto plivas ode» upitao mi macor na izlasku iz mora... «svaki tjedan bar 7 puta» odgovorila san... moran priznat da san ga zapazila cim se pojavio na plazi.. iako je tu bilo mali milion ljudi... tesko je bilo ne primjetit visokog, markantnog macora sirokih ramena, cvrste guze i povelikog BiiiiP sa jos vecim jajima koje su obasjavale zrake nepodnosljivo jakog sunca.. . u ocima san mu vidila da bi volija plivat uz mene, pa san mu to i predlozila... «ajde.. plivajmo skupa....»... i za tren smo se utrkivali put plavih dubina... vrime je prolazilo i moran priznat vec san pomalo bila umorna al nisan mu dala do znanja sve dok on nije rek: «ne znam za tebe, al ja cu se ic odmorit u plicak»... uzdahnila san i rekla « malo cu i ja» Wink.. lezeci u plicaku nisan si mogla pomoci, pogled mi je svaki put isao u smjeru njegovog medjunozja.. iako mu je od hladnoce bio prilicno splasnut... prisla san mu i lagano jezikom presla preko malih ukrucenih bradavica... ruke spustila na njegov BiiiiP koji se za tren propeo u svojoj punoj velicini. Jezikom sam oblizivala svaki komadic njegovog torza dok nisan dosla do vrha njegovog glavica. Primala san ga usta, njezno i pohotno dok mi je mazio kosu i mirisao sol koja je dopirala iz mora... lizala san mu BiiiiP ko sladoled, dovukla san krv u njega tako da mu je erekcija bila najmasivnija koju je imao u cilom svom zivotu. Bila san sigurna da kraickom uma pomisli na svoju sweeticu i na njeno odbijanje svaki put kad bi mi probao ugurati BiiiiP do jaja... dok mi je BiiiiP bija ustima okrenija me i nasadija si moju BiiiiP na glavu.. uredno izbrijana napalila ga je i nemilosrdno je jezikom sarao mojin usminama dok mi je draskao klitoris i dahtao u nju... protezala sam se i izvijala dok me lizao a onda su iz mene potekli sokovi zavodnickog mirisa... ja san ga gutala sve dok nisan osjetila trzaje u njegovim nogama... dok nije svrsija... prvi mlaz sam progutala a onda san se makla i gledala bezbroj spermica koji se na povrsini mora «bore za zivot»Wink)).... nastavila san ga koncetrirano slusat na phone Wink
Cilo vrime smo nesto govorili.. al iskreno neman pojma sta... slusala san i dalje otkucaje njegovog srca, uzdahe pri svakoj pomisli na mene.... dok se sweetica konstantno dobacivala nesto iz kuhinje.... sljedeci «orgazam» sam pozelila kad je spomenija da voli sex u prirodi...
Mislin da je sweetica spomenila kako ce ga poslat u Split sa satorom Wink)... a ja san pomislila na divan suncan dan... na livadi punoj proljetnog cvica, o ticama koje pivaju pismu samo za nas... montirali smo se pored neke rijeke iznad koje se uzdizalo brdo meni nepoznatog imena... ma pravi raj... ta priroda je u nama budila zelju za necim lipim... i djetinjasto, s nevinoscu koju nikad nebi od njega ocekivala on me zagrlija, prislonija svoju glavu na moje sise i tako ostao neko vrime. Ovog puta sam ja napravila prvi potez. Pomilovala san ga po vratu.. stresao se a tad je potrazio moje usne. Ljubili smo se i milovali ... a onda san mu sapnula: «uzmi me».... on se digao i zabio se u mene punom snagom... stipao me za moje krute bradavice.... ubadao me trljajuci se o moj klitoris i usmine, prodirao je sve do moje rodnice. Milovala san ga po torzu i saptala kako je lip i dobar a on mi je umisto komplimentima uzvracao shevom, «svrsit cu, izlit cu ti se u BiiiiP»... i tad san stisnila BiiiiP i pojacala mu uzitak... on je prodro u moje tilo najvise sto je mogao i ispalija svoje sjeme... zadrhtao je sa svakim stezanjem mojih prepona i izlija se. A onda je izasa i pljubija me te mi reka. «evo nadan se da ce se «uvatit» da i ti imas jednog ili jednu sa plavin okicama» Wink))...
A onda smo se osmijehom vratili u stvarnost;))... pitao me o cemu razmisljan a ja san mu rekla da san na 2/3 nove price;).. znao je da ne izmisljam jer «organ» moje maste aktivira se na svaki njegov uzdah zelje zamnon... spomenila san mu da volim snig.. i to sex u snigu... i sweetica je to nacula pa je opet dobacila neki svoj komentar... al to me nije omelo da ga zamolim da me u lavi sniga pljusne po guzi jer san jako zlocesta Wink.. te su ga rici posebno napalile tako da me bezpogovorno poslusao. Skinio me na temeperaturi ispod 0 stupnjeva snazno zagrizao moje jako ukrucene bradavice te ih zestoko sisao dok me s druge strane poceo samarati po dupetu. Ne, to mi nije bilo dosta pa san ga zatrazila i verbalni dodatak: «reci mi da san zlocesta kucka» Wink... naravno reka mi je i to tako da je zvucalo jako uvjerljivo, malo povisenim glasom.. a tad san ja podivljala... okrenila san se na sve cetiri, i otvorila mu «vrata» moje smrznute guze... «udji».... skoncentrirao se i polako, njezno kao zlicu u med gurao je svoju kurcinu u moju guzu... jecala san jer san osjecala laganu bol al uskoro je bio cili unutra... pomicali smo se lagano dok je zima razarala nasa tila... i kad se guza prilagodila njegovom kurcu poceli smo se sheviti... nabijao me sve brze i brze... vrucina i znoj koji su mi obuzeli tilo na celu su se pretvarali u led... sve dok nismo poceli svrsavati, ludo i nezaboravno... kako mogu samo partneri koji osjete jedno drugo i imaju potpuno razumjevanje za medjusobne zelje... «aaaa napuni me» vristala san.... napuni me toplom spermom! Molila san ga dok san se grcila i trzala na njemu stiskajuci ga svojim guzovima.. cvrsto me obgrlio oko struka i poceo obilno svrsavati u unutrasnjost moje guze, dahcuci mi za vratom i mrmljajuci poput ranjenog vepra.
Sljedece sta san ga pitala je bilo «jesi obrijan» .... samo se osmjehnija .... «jel baca na livo ili desno»... reka je «desno» a onda san se sitila i prosle jeseni kad smo se prvi put sreli...znam koliko obozava sex u kadi... usli smo u vec dobro zagrijanu kupaonicu, punili kadu, trazili bocice sa svim onim mirisnim tekucinama koje ce tu noc milovat nasa tijela. Upalila san svijecu sa mirisom narance. Sjeli smo u kadu... podatnom spuzvicom milovao je moje nabrekle grudi, laganim kruznim pokretima od dolje prema gore, cas jednu cas drugu, pa malo kolina i noge.... upijali smo mirise disuci polako i duboko. Njegovi njezni dodiri dopirali su do svakog dijelica mog ceznutljivog tila. poljupci su se nizali jedan za drugim... a onda me iznenadno prestao ljubiti... digla sam se na noge a on je poljupcima silazio lagano prema mom medjunozju... zastao je i rekao:»cekaj, da je vidim»... osjecala san kako me preplavljuje toplina koliko ga zelim u sebi.. «okreni se i naguzi se» sapnuo je.... poslusala san jer znam koliko obozava moju guzu;)... rasirio mi guzove rukama a onda jezikom presao po rascijepu.... od silne vlaznosti jezik mu je skliznuo u rupicu... prodirao je sve dublje i dublje.... «ajde sjedni mi u krilo al guzom plizz»... spustila san se u tren... ljubeci i mazeci namistao ga je rukom na ulaz u moju guzu a ja san se spustala polako «gutajuci» ga .... sve vise san ga osjecala.. klizao je u mene do korjena a onda se nisan vise pomicala... sjedila san na njemu .. okrenila san glavu i strastveno ga ljubila.... moj orgazam je bio blizu.... samo dva pomaka ... oboje smo zastenjali i zastali.... osjetila san toplu spermu u guzi .... i pozelila da se vrime zaustavi....
Primjetio je muk na phoneu... pitao me sta mi je?... nisan znala sta da mu odgovorim osim «mokraaaa san i BiiiiP te zelim shevit».... odgovorija je «i ja tebe!».... ponovo zatisje... oboje lutamo mislima i jedino sta me moglo osvijestit taj tren bilo je prekinit razgovor s njime.
Cak san i sweetici stigla dat pusu Wink)



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Telefonski razgovor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon