www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Policija oduzima kola!!!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda je 110 ili 120 na autoput malo, ali opet politicari treba da odluce koliko ce da se vozi. Na to uticu mnoge stvari. Nijesu svi autoputevi ka oni kroz Njemacku dje mozes da ozezis i 300 na sat kad nema guzve.

Svi mi volimo da vozimo brzo i adrenalin pumpa Very Happy ali ne daj Boze da nam neko izleti. Fino je i kad se skupi drustvo pa bulevarom opale 100-150, ali majcin sine zakoci ako ti neko ili nesto izleti.



_________________
E da mi je, da mi je
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To da! Confused Sa 160 km/h nema kocenja, a da ne mislim na 250...
Jedna osoba koju sam poznavao je tako udarila u jedan kamion sa brzinom od 140 i naravno poginuo...Upravljac mu je smrskao grudni kos! Rolling Eyes To je gadno, i samo reci zivotu CAO! Crying or Very sad

Dopuna:

Zato je najbolje ugraditi Roll Barove! Wink

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:


Zato je najbolje ugraditi Roll Barove! Wink


Uzmes najtezi dzip sto moze da se kupi (Hummer H2 ili tako nesto) stavis mu roll barove sto ti kazes.....pa neka te udari neko ako sme... 8)

_________________
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Stvarno ne vidim razlog oduzimanja automobila... Rolling Eyes


Ma ludaci oduzimaju sve kako im se cefne ili svidi ne kupuju ljudi kola na trafici za 200 dinara.. Shocked Shocked Shocked

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzaba svaki trud kad im ne mozes nista (osim ako nemas neku vezu ili imas impresivnu dozu drskosti) i to se nece promeniti dokle god ne bude reformi u policiji.
Takvi su nasi policajci, misle da su neko i nesto samo zato sto nose uniformu (cast izuzecima) pa resili da "predstavljaju/sprovode Zakon/Vlast".

_________________
Master
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cisto da znate kako reagooje zakon, danas na oolazoo u NS na pravcoo isped mosta "SLobode" vozili smo se kolima oko 150-170, ne sam sigooran, nije ni vazno i odjednom pored kola je samo prozoojao Kawasaki, jedva da se cuo a ne video, ishao je minimoom 250, proshao je pored patrole a oni nisoo cak ni glavoo pomerili...Ni nas nisoo zaoostavljali u Merdzi ali soo zato nekog jadnika iza nas zaoostavili u nekom otrcanom Fordoo...Inace onog motoristoo smo kasnije videli kako je "parkirao" ispred oolaza u toonel, i onda gas i na zadnjaka, znaci za pola dlake je izbgao autoboos, a za josh manje zid toonela, smem da se kladim da je josh brze ishao preko mosta zato shto nije bilo neshto saobracaja... Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma misle da su popili svu pamet sveta
pa policajci a i uz to drzava sve to ispada glupost
koje mi moramo da trpimo

_________________
bludnik
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Policija oduzima kola!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon