www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biste li se htjeli pomladiti?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 6:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno...svi mi volimo da izgledamo mladje...
Kada budem starija sigurno da cu zeleti da imam koju godinu manje tj. da izgledam kao da imam koju god. manje.


 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 2:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih, mislim da dobro izgledam za svoje mlade godine.
Ja bih jedino botoks stavila ispod pazduha da se manje znojim

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ne bi se nikad podmladjivao jer ne znam niti me to privlacci niti mi je prirodno,mozda sam ja zaostao ali smatram da je medicina previse zasla u neke stvari.I mislimm da su ljudi poludeli time sto samo o podmladjivanju misle,i bacaju gomilu love na operacije koje nemate pojm akoliko su komplikovane ,koliko komplikacije vuku sa sobom,i da vecinu tih operacija doktori rade na srecu(npr kod zatezanja lica kad vam odvajaju lice od misica da bi ga zategli doktori nemaju poojma gde je koji nerv i takvu operaciju zatezanja lica vrse na srecu,ako zaje*u bolje da ne znate kako to lice posle izgleda,....).
A s druge strane verujte mi svaka promena vremena ima da se oseti..,kao i kod svake operacije.....
JA sam imao 3 operacije noge i s vremena na vreme kad se menja vreme to uzasno zna da boli iako su mi nogu operrisali kad sam imao godinu ipo a da ne pricam npr da je jedna prijateljica otislada izmeni nos jer joj je smetao tadasnji oblik i sada ima nos kakav zeli ali je posle te operacije postala seceras(1 od velikog broja komplikacija) Rolling Eyes tako da po meni operacije covek treba da ima samo ako su potrebne ,a to sto su lekari rekonstruktivnu hirurgiju preimenovali u plasticnu da bi mogli mnogo para da zaradjuju i sto je to sada bum,verujte mi samo prokopajte malo po netu o tome kako izgledaju operracije koje ne uspeeju i koje sve komplikaccije vuku sa sobom,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi je slično pitanje kao što bi promijenili kad bi se vratili u prošlost, nekako sve što sam proživjela načinilo je ovakvu osobu od mene kakva sam sada,
a isto tako jednog dana borice i sve što dolazi nema veze, jer je prirodno, i ne bi se htjela pomladit , neke osobe čak izgledaju više sexy što su starije ;o) , dobro ne sve i ne sao 90 godina ;o), ali to je život i želim ga živjet punim plućima
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi, kako sam živio živio sam, kakav sam izgledo takav sam bio, ne žalim za ničim, sve što sam činio činio sam jer sam u onom trenutku tako mislio, i mislim i sad da sam učinio najbolje moguće. kako ču gledati svoj život kad budem star i u penziji (kao uopšte), mislim da ču biti ponosan na sebe. dan danas ja to jesam, mislim da ču i biti. svi mi činimo greške, uradimo kakvu glupost, ali to nas čini ljudima i to nas bogati i školuje. da zaključim: NE, ne bi se pomladio

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha... Iako imam 21 rado bih se vratila koju godinu unazad. Bez opterecenja i velikih briga. Mmmmm... Kakvo lepo vreme...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih, nemam razloga...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tek mi je dvadeset....voljela bi da sam koju godinu starija Very Happy

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 30, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice mene ja bih voleo da mogu da budem stariji a ne mladji .. razlog tome je sto kad vidim ove " momke " i " devojke " kako se ponasaju u danasnje vreme imam osecaj da sam nekih 10 do 15 godina stariji od njih dok je razlika u godinama izmedju nas drasticno manja

A ne zelim da se mladim jer ipak godine idu kao i zivot pa tako i ja s njima .. znaci ne mogu se ja vratiti u proslost pa zato gledam da mi sadasnjost bude sto bolja i da pravim planove za buducnost.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da trenutno imam nekih 40,podmladila bih se...sto da ne.
Mislim da je OK da uradis sve sto je u tvojoj mogucnosti ako ces se tako osecati bolje i prijatnije.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako razdoblje zivota ima neki svoj car, zato ne bi volela ni da se podmladim a ni da budem starija. Ono sto je bilo, bilo je, ponosna sam na to i gledam samo napred, nigde ne zurim, uzivam u svojim godinama. Sve ono sto me ceka kada budem starija nigde nece pobeci Mr. Green
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

erilla je napisao/la sledeće:
Svako razdoblje zivota ima neki svoj car, zato ne bi volela ni da se podmladim a ni da budem starija. Ono sto je bilo, bilo je, ponosna sam na to i gledam samo napred, nigde ne zurim, uzivam u svojim godinama. Sve ono sto me ceka kada budem starija nigde nece pobeci Mr. Green


bravo.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Biste li se htjeli pomladiti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon