www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Little Miss Sunshine
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 7:36 pm    Naslov poruke: Little Miss Sunshine Na vrh strane Na dno strane

Žanr: Komedija
Trajanje: 101 min

Glavne uloge: Greg Kinnear ("Stuck on You", 2003.), Steve Carell ("The 40 Year Old Virgin", 2005.), Toni Collette ("Connie and Carla", 2004.), Paul Dano ("Fast Food Nation", 2006.), Abigail Breslin ("Signs", 2002.), Alan Arkin ("Firewall", 2006.)

Scenario:Michael Arndt
Režija: Jonathan Dayton ("The Cutting Edge" TV serija, 1983.), Valerie Faris ("The Cutting Edge" TV serija, 1983.)

Sinopsis:
Porodica Hoover se seli iz Albukerkija u Kaliforniju da bi ispunila snove sedmogodišnjoj Olivi (Abigail Breslin), običnoj devojčici sa velikim snovima. Na svom putu do tamo, članovi porodice se moraju suočiti sa slomljenim snovima, slomljenim srcima i pokvarenim VW busom. Dok putuju kroz bizarne predele, Hooverovi uče da veruju i podržavaju jedno drugo na životnom putu, bez obzira na izazov.

oficijalni sajt: arrow: Little Miss Sunshine



_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se film nije mnogo dopao, izuzev kraja.
Prica jeste malo drugacija, nije klasicna, vec vidjena, ali malo je dosadna.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je ok film, ali nista vise od toga...zanimljiv, simpatican, ali nikako vredan cele frke koja se po holivudu napravila oko njega...i nikako vredan oskara za originalni scenario...bila sam u soku kad sam to videla

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kul filmić, odličan za jednu lajt dramicu o "dyssfunctional family", a scenario je u pravom smislu reči "originalan", ali je svakako precenjen, bar u odnosu na, pogadjate, Babel! Wink

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Simpatican film, zanimljiv po svojoj neklasicnosti.

_________________
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los film..po najavama sam ocekivala vise,ali Ok je..nisam razocarana..neobicna prica i stvarno dobri likovi..
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je film dosadan.....ne mogu da dam svoj potpun sud jer ga nisam odgledala do kraja....ali nije mi nesto.... Razz

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijatno sam iznenadjena filmom, ali...samo toliko.

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Little Miss Sunshine Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon