www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opasne devojke
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 26, 2004 7:42 pm    Naslov poruke: Opasne devojke Na vrh strane Na dno strane



Ovo je priča o ozbiljnom problemu sa kojim se suočavaju sve devojke širom Amerike. Kejdi Heron (Lindsi Lohan) postaje "tabula raza" kada prvi put dođe u srednju školu Nort Šor u malom gradu kod Čikaga. S obzirom na to da je živela u Africi, Kejdi i ne sluti koliko stvari u civilizaciji mogu da budu divlje dok joj se ne ukrste putevi sa jednom od najopasnijih vrsta uopšte - "maticom", koju u ovoj školi predstavlja proračunata i hladnokrvna Redžina Džordž (Rejčel Mekadams). Međutim, ona zaista ubada ovu maticu kad se zaljubi u bivšeg Redžininog dečka Arona Semjuelsa (Džonatan Benet).

Sada Redžina namerava da joj uzvrati tako što se pretvara da još voli Arona kako on ne bi izlazio sa Kejdi, istovremeno se pretvarajući da joj je drugarica. Kejdi nema drugog izbora osim da upotrebi isto "oružje" da bi ostala u igri, tako da nadmetanje za vrh "sveta devojaka" postaje prvoklasno prepucavanje u kome učestvuje cela škola. Kejdi se penje uz društvenu lestvicu i pada niz nju shvatajući da je život u džungli crtani film u poređenju sa srednjom školom.




Dali je neko gledao film vec?Kakvi su utisci?


 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 27, 2004 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja planiram da ga gledam ovih dana!moja sestra je otisla da ga veceras gleda ,pa cu da cujem utiske..l

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam gledala ovaj film,ali dobar predlog da ga pogledam...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajte ljudi molim vas...Zvuci kao tipicni tinejdzerski film.Zar ih nije bilo dosta?

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
951159
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam, ima par smjenih trenutaka, ali ništa posebno...jedino ako imate 12-15 godina. samo mi je glumac jedan JAKOOOOO zgodan, onaj u kojeg se glavna glumica zaljubi
 
filipradenovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Jan 2005
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam film i mislim da je bezveze

_________________
F_I_K_@
 
nsavic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 42
Mesto: Ivanjica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj film je odlican
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zvuci bas originalno, mada sam trenutno raspolozena za te neopterecujuce filmove...
Ko zna mozda pocnem da gledam i spanske serije, ako ovako nastavim...

_________________
SlatkaMala
 
nino_1988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam film,pa sta znam,nije los,malo sam se cak zacudila dokle su cure spremne da idu zbog stvari kao sto je bivsi momak,odjeca,izgled....
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ga jos gledao neki kazu da je super jer ovamo je vec bio po bioskopima .pa moguce i da ga pogledam
 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda kao da je klasika ali i klasika moze da bude dobra
 
Tille_R_R
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2005
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao film sinoc po drugi put,a 1. put sam ga gledao pre 7-8 meseci.Ono kao sto je neko reko-skroz neopterecujuci film,nema zamaranja mozga...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Opasne devojke Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon