www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sladjana Delibashic
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
hip_hop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sam par pesama... muzika je po obicaju prilagodjena za dobru djusku, ali su reci pesama ubitacne...


_________________
...brate sve se vrti oko postovanja...
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema los album ...meni je bas ok ona....

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi2scg je napisao/la sledeće:
Ma, meni je ona smesna skroz! Kao i Ksenija Pajcin. Jedno je biti igracica i izgledati odlicno, a drugo pevacica, nasi ljudi to nikako da shvate. Ili, ako vec ides na vise polja odjednom - budi maksimalno dobar na svakom, poput Sakire, a ne ovako - Sladaj nema nijedan hit. Ma, uzas!

u potpunosti se slazem!
i jos bi dodala da uzasno peva,mislim jadna nema glas ni kad prica,stalno je promukla.
a i pesme su joj za 3 slusanja i gotovo,meni se ne svidja kao pevacica,al ovako mi je ok lik.

_________________
B & M
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas se slusa njen zadnji album u srbiji a i najbolji je do sad kao solo album po meni (bila sam iznenadjena)....pogotovo pesma sedmi sprat i Don perignon Razz
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta reći? Od nje se nešto bolje i ne može očekivati! Blago rečeno - katastrofalno! Mr. Green

_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sladzana je zaspala u '94. Ona sirota jos fura neki fazon kao kad je bila u grupi. Bas mi je zao, sva je jadna bar sto se muzike i pevanja tice. Izgled i igranje necu ni da komentarisem.

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Singl i Duet za pesmu"5 minuta" mi se nekako dopada Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sladjana Delibashic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon