www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On, ti i ja
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: On, ti i ja Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se desilo da vam se dopadne neki decko, otkinete za njim a imate ozbiljnu vezu vec nekoliko godina i ne zelite da raskinete jer ga volite ali vam se ovaj drugi neopisivo i nenormalno svidja?


_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu poreci da mi se tu i tamo nije dopao neki lik, ali ne bas bas toliko.
Mr. Green
hm,da li mi devojke ipak mozemo da razdvojimo ta dva "volim ga" i "svidja mi se" pojma..hm..?
ja sam ipak misljenja da mozemo!
 
vesnaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Mar 2007
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 7:13 pm    Naslov poruke: .......... Na vrh strane Na dno strane

nekoliko puta mi se to desilo...ne znam zasto..samo sedi i saberi se..razmisli...pa vidi koji ti je najbolji... Smile
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, desilo mi se.
Pokusala sam da se kontrolisem, ali nisam uspela. Raskinula sam sa tadasnjim deckom i usla u novu vezu. To mi je bila jedna od najpametnijih odluka u zivotu, jer se ispostavilo da mi je sa tim decko neopisivo lepse.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinjavam se sto se mesam u zenske stvari ali mislim da je ovo pomalo univerzalna tema...mislim da smo svi nekad bili u takvoj situaciji da dok smo u vezi da nam se svidi neka druga osoba,...tada treba dobro sesti i razmisliti sta mozete da izgubite a sta dobijate ili mislite da ce te dobiti....NAravno uvek svaka odluka moze biti dobra ili losa samo je pitanje s kim ste koga ostavljate i zbog koga nekoga ostavljate i kome iddete,...Znam neko ce sada reci konfuzno zvuci ovo sto sam rekao,ali tako je to je jedna konfuzna situacija u kojoj ima gomila pitanja a vrlo malo potpunih odgovra,koji cak i ne moraju biti tacni....
znaci moze biti i bolje a moze biti i gore ako ostavite osobu s kojom ste radi neke drrugge osobe ali sve to treba staviti na kantar i dobro razmisliti sta uraditi...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se to desilo, ali to bi samo znacilo da mi u sadasnjoj vezi nesto fali i da vise ne funkcionise kao nekada. U takvim situacijama najbolje je sesti i dobro razmisliti, sta vas prema kome vuce i sta zelite i mozete pruziti tim osobama.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

licno mi se nije desilo,ali znam neke devojke kojima jeste i koje su pogresile,jer su prevarile decka sa tim i posle kukale sto su to uradile!Ako se to desi onda u toj dugoj vezi nesto vec ne valja.
kao sto i nasa skorpijica kaze treba sesti i razmisliti,jer ne vredi izgubiti voljenu osobu zbog nekog sto je naisao pa ce posle 5 minuta otici!!!!

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Raselov zakon (Marfijev zakon u ljubavi):

Uvreženi moral isključuje mogućnost da vas neka osoba neodoljivo privlači dok istovremeno gajite čvrsta osećanja prema nekoj drugoj. Svi znaju da je to pogrešno.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. meni se to nikad nije desilo. kad sma u vezi, nemam oči za nikog drugog, tako da...

_________________
"Više vrijedimo kad imamo žene kraj sebe, ne želimo biti nasilni jer, kad izgubimo žene, izgubili smo previše toga."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada mi se nesto tako nije desilo...ne verujem da ako nekoga volis i lepo ti je sa njim mozes u isto vreme zeleti nekog drugog...po meni je to znak da nesto u vezi ne stima pa makar ti toga ne bio svestan...ako nekog volim i zelim onda volim i zelim samo njega...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste desilo mi se! Ali nisam prevarila decka sa tom osobom, vec sam tek posle jos godinu dana veze posle toga raskinula sa deckom. E tad sam onda probala sa tim sto sam otkacila na njega i funkcionisalo je nekih mesec dana i onda sam raskinula jer sam uvidela da nije to, to. Verovatno sam ga izgustirala posle toliko vremena
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Re: On, ti i ja Na vrh strane Na dno strane

Gertruda je napisao/la sledeće:
Da li vam se desilo da vam se dopadne neki decko, otkinete za njim a imate ozbiljnu vezu vec nekoliko godina i ne zelite da raskinete jer ga volite ali vam se ovaj drugi neopisivo i nenormalno svidja?


jest, raskinula sam, a opet nisam bila s tim drugim Laughing on je bio kao upozorenje da mi veza ne valja i da mi treba sloboda Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On, ti i ja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon