www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On, ti i ja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se desila slicna situacija.Bila sam sa deckom 2,5god. u vezi,a onda sam na rodjendanu moje drugarice upoznala nekog njenog komsiju...odlepila sam za njim.I tako,svom decku sam otvoreno rekla da sam se zaljubila u tipa kog vidim prvi put u zivotu i da zelim da raskinemo.On je malo pobesneo zbog toga,al...Nakon dva meseca,srela sam Srdjana(tip za kojim sam odlepila)na nekoj zurci,tu smo se smuvali i idalje smo zajedno,a to je bilo pre 1,5god

 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mima85 je napisao/la sledeće:
Meni se desila slicna situacija.Bila sam sa deckom 2,5god. u vezi,a onda sam na rodjendanu moje drugarice upoznala nekog njenog komsiju...odlepila sam za njim.I tako,svom decku sam otvoreno rekla da sam se zaljubila u tipa kog vidim prvi put u zivotu i da zelim da raskinemo.On je malo pobesneo zbog toga,al...Nakon dva meseca,srela sam Srdjana(tip za kojim sam odlepila)na nekoj zurci,tu smo se smuvali i idalje smo zajedno,a to je bilo pre 1,5god


OK,to!
A sta ako taj drugi nece nista ozbiljno a ti si luda za njim?

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boze moj i duge veze kad tad puknu najcesce zbog ovog primera navedenog gore...
 
strange beauty
~SeXy StRaNgEr~
~SeXy StRaNgEr~



Godine: 34

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 1288
Mesto: ~*~HeArT LaNd~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se da mi se swidi neko ali nisam nikada raskinula zbog toga..a i mnogo wolim swog dechka i za sada ne zhelim da raskinem sa njim ni zbog koga Smile

_________________

<^>FaSh!oN mAkEs Me FeEl So Go0d<^>
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se....ali bas je to ljubav-Svidja vam se drugi ali vi ostajete pored njega ez trunke krivice!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
vipclan
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 18 Jun 2006
Poruke: 550
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa vidite to se desilo mojoj sadasnjoj curi..bila je u vezi 5 godina vidila mene i nekako je dosla do mog broja i sad smo skupa... Rolling Eyes

e *ebiga ..vise nismo..upravo prekinuli... Sad
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha izvini sto se smejem ali ispade da si sam sebi maler....a za raskid mi je zao
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jeste, mada u pitanju nisu bile godine, nego meseci Smile

_________________
 
najnoviji_clan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Maj 2007
Poruke: 19
Mesto: zaboravih ime

italy.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

narawno da se desilo. to se stalno desava Smile

_________________
ja sam nova ovde samo da znate Laughing
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se..par puta,i kad su bile u pitanju godine,a i mjesici bogme Rolling Eyes Rolling Eyes
Ali nijesam ga ostavila niti prevarila,raskid je dosao sam po sebi.

Takve stvari mogu ili da osvjeze vezu(ako ga prevarite)i shvatite koliko vam je stalo do njega,ili da pokazu da tu nesto i ne stima kad vas neko drugi toliko privlaci...
Mozda su neke osobe samo zaljubljive prirode,al to je sve povrsinski,znam i takvih slucajeva,nekog vole bas iskreno,a druge zagledaju samo onako Laughing i to je to

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se nikad tako nesto desilo, volim osobu sa kojom sam a inache imam veeeeliki problem zaljubiti se Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi se desilo.......i nadam se da nece....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On, ti i ja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon