www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On, ti i ja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Citat:
Joj upravo mi se desava! Sa deckom sam vec 4 godine,planiramo i brak ,cak i smisljamo imena za djecu,kad odjednom se desi jedna pijana noc sa njegovim drugom nekoliko slucajnih dodira i rijeci u mraku(ne! nije nista bilo ,nismo nista uradili!) tek sjutra dan shvatim koliko je ovaj drugi privlacan zabavan sarmantan radi neke lude stvari koje moj momak nije nikad radio i tako dan po dan shvatim da sve vise mislim na njega sve ga cesce spominjem, dok je proslo pola godine je sam se zaljubila kao idiot! a jos uvijek sam sa svojim momkom,a i dalje mislim na njegovog druga ! Uf!



Nedopustivo. Ne razumem zašto smatraš da bi ti sa tim drugim bilo bolje nego sa momkom sa kojim si trenutno? Zbog toga što je zabavan, šarmantan, ima nešto što tvoj momak nema...? Ne zavaravaj se draga. Bitno je ono što si pronašla u svom momku i ono što osećaš prema njemu.


Ne znam, ne dozvoljavam sebi da pogledam, a kamoli ljubav sa nekim drugim je za mene misaona imenica, nešto što je nemoguće? Drugi muškarci su za mene bespolna bića, osobe sa kojima nikada ne bih mogla biti, jer kod mene u srcu ima mesta samo za jednu osobu, samo jednom se voli i tu ljubav zaslužuje samo moj muž. Već sam negde rekla da se teško zaljubljujem, a i druga stvar iza koje apsolutno stojim je da ne bih pogledala ni jednog. Jedini na svetu za mene je moj muž, kojeg iskreno i svim srcem volim i pripadam samo njemu i dušom i telom. Ne postoji Drugi.
Rolling Eyes




ovo kad kazes, ne dozvoljavam sebi da pogledam, ispada kao da zelis a da se plasis

logicnije bi bilo, nemam potrebe da gledam sa strane Wink



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
logicnije bi bilo, nemam potrebe da gledam sa strane



To sam želela da kažem, ali je ispalo pogrešno protumačeno. Wink
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bogami pogledam, ali to ne znaci da ga manje volim ili da cu da ga prevarim. Sve dok se gleda a ne dira se...u redu je.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 3:08 am    Naslov poruke: Re: On, ti i ja Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
Da li vam se desilo da vam se dopadne neki decko, otkinete za njim a imate ozbiljnu vezu vec nekoliko godina i ne zelite da raskinete jer ga volite ali vam se ovaj drugi neopisivo i nenormalno svidja?


Da desilo mi se. Par puta. Srecom, sada znam kako da se izborim sa tim. Mr. Green

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Deja-vu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 42

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj,jeste,ali sam brzo shvatila da sam pogresila,pa sam se pomirila sa bivsim... Very Happy

_________________
...Loving you is my life...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 10:21 am    Naslov poruke: Re: On, ti i ja Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
Da li vam se desilo da vam se dopadne neki decko, otkinete za njim a imate ozbiljnu vezu vec nekoliko godina i ne zelite da raskinete jer ga volite ali vam se ovaj drugi neopisivo i nenormalno svidja?


E taman da nije! Very Happy
Naravno da mi se dešavalo i to više puta. I naravno da sam ostala u vezi, ali sam iskoristila prvu priliku i prevarila ga sa onim koji me je neobično silno privukao. No, to su bile tek male, skrivene veze, koje nisu donijele ni koristi, a ni neke štete naročite.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On, ti i ja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon