www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

KRITIKE i Hvala Pojedinim adminima A POSEBNO TheCrow Hvala
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaš, ja mogu biti ovakav i onakav, mogu biti arogantan i ponekad vrlo sarkastičan, mogu biti na grnici ukusa dobrog- mogu gorljivo zastupati svoj stav i na ovakav način odnosno u cyber svijetu očitovati sebe u svjetlu kakav ponekad želim biti,ali nikad ne zaboravljam da sam tu s Vamo ostvario komunikaciju i i naposlijetku ste me prihvatili u rangu exzotičnog vanjskog suradnika.
Ja sam Vam na tome zahvalan i ne zaboravljam vaše gostoprimstvo.


 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alo bre hrvat sta ti pricas?
Daj boze da vas pokidamo veceras u rukometu!!!!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madmax, ne nam diraj rujnog Smile

Mislim za rukomet si u pravu, al rujni je rujni Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihi rujni je samo jedan Very Happy

bice veselo veceras Mr. Green

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

max smiri hormone da ne zavrsis u nasem kazancetu.....vole vece piletinu..... Very Happy

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kume, ajmo u 50 marke da ce hrvati da sjebu srbe!? Smile Ljudi jos malo pa ce stvarno biti veseli, ali budimo realni, hrvati su olimpijski i svetski sampion, a mi smo imali do sad mnogo srece! Ne secam se da smo pobedili neku utakmicu ubedljivo!? Ili smo igrali nereseno ili smo dobile utakmice sa gol razlikom! Drzite fige ... Smile
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovicu pa o sportu u Fontani zelja pises? Laughing

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice, zar je bitno? Izgubili smo Sad Kuku lele, skoro sam plakao! Mi srbi jednostavno nemamo srecu a hrvati bas nista nisu igrali! Pozzz i CMOKIC Sanjice Smile
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zar cmo da se delimo na srbe i hrvate?
Ovde smo svi isti....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> KRITIKE i Hvala Pojedinim adminima A POSEBNO TheCrow Hvala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon