www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealna visina devojke
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 04, 2009 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise volim srednje visine, mada mi je to nebitno.


_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 16, 2009 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.78 m Embarassed

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

15-20 cm niza od mene, da kad se popne na stikle ne bude visa od mene...

tako da 193 - 15/20

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
person_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 17 Jan 2009
Poruke: 160
Mesto: Република Српска

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

165 - 170 cm
мада ми то није најбитније код девојке, може и +/- који центиметар, на ове вредности ^^

_________________
ALEA IACTA EST
 
la rouse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 26, 2009 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cinjenica je da ako je djevojka visoka to joj je plus u njenom fizickom izgledu.Niske djevojke cesto imaju komplekse zbog svoje visine.
 
Jellen@##**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 28, 2009 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je ubedljivo najglupsa tema .. . swako ima swoj ukus. . . ja sam wisoka 175. . . eeee zato kad ja obucem neku kratku suknjicu i plus stiklice swi se okrenu zamnom jer nikom ne moze bolje da stoji nego meni. . . Razz

_________________
...IDI IZ MOGA ZIVOTA, NE OKRECI SE, CAK I IME DA TI PAMTIM NE ZASLUZUJES, IDI DA TE MOJE OCI VISE NE VIDE DOK OPET RUKE MOJE NE ZAZELE DA TE ZEGRLE, JEDNOM BILO NE PONOVILO SE!!!!. . .
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 30, 2009 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najjace mi je definitivno kad je neko sam od sebe visok,i jos se popne na visoke stiklice Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 01, 2009 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to uopste nije bitno, bitno da njih ima Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cherry-girl je napisao/la sledeće:
najjace mi je definitivno kad je neko sam od sebe visok,i jos se popne na visoke stiklice Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ja sam visoka 178 i obozavam stiklice minimum 8cm
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 03, 2009 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista se ne sikirajte... sva ta visina kad se obori postaje duzina.... Very Happy sa stiklicama ili bez... Very HappyVery HappyVery Happy
 
nightblade
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2009
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 06, 2009 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je onako...mala i slatka Laughing

_________________
^_^
 
Dexmusic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 303

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 13, 2009 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma uopste nije vazno samo da nije manja od metar i po Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Idealna visina devojke Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon