www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta najviše ne volite na sebi?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Babily je napisao/la sledeće:
Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Ne volim mnoge stvari kod sebe, ma celo telo Laughing


Mozda je sala ali se zaista nadam da zapravo ne mislis tako! Wink


Nije sala, ja zaista ne volim svoje telo, ne volim moj stomak, butine, guzu, ruke noge uhhhhhh
Volim samo svoje lice i grudi... Dakle nije bila sala Wink


 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim sto imam visoke kukove i celulit
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad sam ne volila puno stvari, sad mi je ok , jer imam osobu koja obožava cijelu mene 8) 8) 8) 8) , više manje nekad me smeta samo to što nisam malko višlja, al i ovako je ok
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da možda mi smeta i to što sam mala....

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sto imam bebi-stomak Mr. Green
Volim potpuno ravne stomake...a meni je kao kod bebe Laughing
nekako ispupcen. Rolling Eyes Twisted Evil
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Babily je napisao/la sledeće:
Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Ne volim mnoge stvari kod sebe, ma celo telo Laughing


Mozda je sala ali se zaista nadam da zapravo ne mislis tako! Wink


Nije sala, ja zaista ne volim svoje telo, ne volim moj stomak, butine, guzu, ruke noge uhhhhhh
Volim samo svoje lice i grudi... Dakle nije bila sala Wink


Pa nemoj tako...
Svaki covek je poseban na svoj nacin i ne mozemo svi biti uvek kakvi bi zeleli...
I gledaj na to da to sto imas ti nema niko na ovom svetu i zato si posebna... Wink
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nokte... volela bih da su malo duzi ali mi u zadnje vreme ne uspeva da ih pustim Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhm...

pa volim uglavnom sve =)))
mislim mogla bih da ne volim svoje male grudi ali da imam josh malo vetje, ne bi mi vetj stajale.
imam ultra super stomak sa plochicama od plivanja =)) i obozavam da se reklamiram leti Razz

oh...jedino shto stvarno nekad ne volim su podochnjaci, ali nemam ih bash chesto...tako da opushteno

_________________
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svoje grudi volim a ne volim....ma neznam sve je ok.
Za sad zadovoljna Smile
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno ne volim svoje nokte koji se u zadnjih mesec dana ljuste, jer inace su divni i stvarno ne znam sta im je Crying or Very sad
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nervira me moje salce na stomaku Mad
 
PRESLANA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2007
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da mora svaka žena, cura, devojčica na prvom mestu voljeti sebe, da bi mogla onda voliti druge..neznam, čini mi se da je previše žena koje su previše kritične do sebe, i vide mane tamo gde ih uopšte nema..dakle ni ja nevolim baš sve na sebi, al znam da pokažem dobre stvari i sakrijem slabe Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Šta najviše ne volite na sebi?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon