www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali Vam je ugodno da......
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Dali Vam je ugodno da...... Na vrh strane Na dno strane

Dali Vam je ugodno da nosie tanga ves ili vise volite komotniji ves Question


_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispocetka sam se bas mucila...Boze koje su to muke bile...Ali sad Question Sad sam totalno navikla na njih, ni malo mi ne smetaju kad ih nosim...A inace uglavnom ih nosim leti a ovako obozavam da nosim obicne ali skroz sarene, sa poprecnim linijama...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo tanga gacice i nosim. Sve ostalo me smeta, ali bas grebe, urezuje se....fuj fuj....one padobranke.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo tanga....nista odvratnije nego kad se kroz uske pantalone ili suknju vide linije gacica.....FUJ....zato samo....i samo tangice...... 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako mi je svejedno... upocetku su mi tangde mnogo smetale ali sada je ok.. Very Happy
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tange leti,a zimi bokserice...
bitno je da se ne vide ni jedne ni druge...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne,ne.. bas je bitno da se vidi.. Very Happy Very Happy
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lose sam se izrazila, bitno je da se ne ocrtavaju....
a jako je bitno da se vide, ali onaj ko treba da vidi, ne svi.....
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obicne gacice...nosim i tange al sam komotnija u obicnim sarenim...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
blackvelvet111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno svejedno mi da si to tangice ili neke komotnije gaćice, mogu nosti i jedne i druge
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tange da, ali ne preterano... uvece, ili kad idem negde, ali da sedim kuci u tangama... besmisleno
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo tange i nosim..ok, nekad i ženske bokserice - ali uglavnom tange
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Dali Vam je ugodno da...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon