www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Incest-tabu, ili nesto sto postaje normalna svakodnevnica?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

Incest je po vasem misljenju:
Bolest i tezak poremecaj
86%
 86%  [ 25 ]
Ljudsko pravo, na izbor partnera
10%
 10%  [ 3 ]
Nesto sasvim normalno
3%
 3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 29

Autor Poruka
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolest...veoma opaka bolest....

 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je teski psiholoski poremecaj. Degutantna mi je i sama pomisao na to. Zaista ne razumem kako to moze biti normalno. Ne shvatam ni latinoamericke zemlje koje to shvataju i prihvataju. Uzasno!
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 18, 2009 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 19, 2009 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda to i jeste ljudsko pravo nad kojim ja licno ne mogu da sakrijem taj ruzan osjecaj o necem sto je u stvari bolesno i po meni nezamislivo. Kud li ide ovaj svijet? Svakim danom isto pitanje nad novinskim naslovima, od incesta najgore vrste do pedofilije o kojoj ne mogu od uzasa cak ni da pisem.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kliknuh na ovo "Svako ima pravo na izbor partnera" ali pre nego sto sam procitao text - nazalost. Naime kada je samo sexualni odnos u pitanju ne mogu da kazem da je normalno jer nije ali nije ni bolest, medjutim kad sam video na sta se konkretno odnosi slazem se da je apsolutno bolesno!
 
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O ovom paru sam bas dosta slusala.... Zadnje sto sam cula o njima je da vise nisu zajedno, ta devojka je nasla drugog.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2011 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zadnje sto sam cula o njima je da vise nisu zajedno, ta devojka je nasla drugog


Pretpostavljam da je nekog blizeg rodjaka saFatala... Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Incest-tabu, ili nesto sto postaje normalna svakodnevnica? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon