www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Psovanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
V_vana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 15
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Re: Psovanje Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Dakle tema je psovanje.

Psujete li cesto? Ili rijetko? Sto mislite o ljudima koji puno psuju? Da li je to stvarno izraz nekulture, neobrazovanosti, ili je to neki vid iskrenosti?

Vrijedjaju li vas psovke?

Psuje li se puno u vasoj obitelji, okolini?


Psuje nego sta, to je u Srbiji stvar folklora , ma da neki psiholozi kazu da je psovanje ispoljavanje verbalne agresije , dakle ko vise psuje manje je agresivan, po tome bolje je psovati nego tuci se okolo
kod mene u kuci svi psuju i to nikome ne smeta, ali znam da se dobro kontrolisemo kad smo negde u drustvu gde se ne psuje.Prosto ne psujemo , kao da nikad nismo ni psovali , ali zato u kucu non stop.samo da se zna Mi ne psujemo jedno drugo, nego onako uopstene psovke Embarassed


 
slacky_slacky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Mar 2007
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da nije lepo cuti da neko psuje, ali ja to cesto radim, ne zato sto to volim nego iz navike......psovke su mi jednostavno postapalice
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim samo one reci koje postoje u Vukovom recniku.
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma rijetko.Neko me baš toliko mora izbaciti iz takta,ali i tada psovke nisu uvredljive.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
igor0000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2007
Poruke: 86

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije lepo to cuti,ali do sad nisam upoznao nekoga da ne psuje.Vise ili manje ali svima se desi.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

psujem, meni ko Bosancu je to ko ventil. doduše nikad ono baš grubo, hebem granje i viljuške , kašike, i tako te gluposti, ono mater, sestru šta ja znam to izbjegavam koliko se da, ipak psujem, pa hebiga, Bosanac sam ja Wink and I'm proud!!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema 'Kada je psovka...' iz 'Jezika' je spojena sa ovom temom Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[B]eh pa j...sad Wink gde nas nadje sa pitanjem Very Happy

_________________
www.ONE.org
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 5:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotovo nikad ne psujem. Psovke jednostavno nisu dio mog rječnika. Naravno da mi se desi da mi izleti koja, ali to je samo kad me nešto jako jako iznervira ili kad se jako naljutim. Zapravo koji put mi izleti i kad hoću reći '...a šta ćeš', pa se čuje jedno 'je**ga'..
Nema mjesta za razdvajanje psovki kao 'psovki' i kao 'stilskog sredstva' - psovka je i ovako i onako ružan i nekulturan izraz, dakle, u svakom slučaju, psovka.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Psovanje je tako uslo u svakodnevni govor, a to je tako uzna navika... nazovite me saromodnom, ali mi najvise para usi kada cujem djevojku da psuje... ne kazem - neke "uobicajene" psovke ne prijecujem, ali sam protiv pretjerivanja i obogacivanja rjecnika kojekakvim psovkama.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo sam par puta opsovao čoveka i nikad više, smatram da se može dručačije izražavati

_________________

 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost da! Cesto mi izleti psovka, ali slucajno. Medjutim ljudi to ne uzimaju zdravo za gotovo, vec shvataju da se to desilo u naletu besa. Narocito kada padnem ispit ili kada uocim nepravdu. Tako da se to shvata kao sala, jer je to nekako uobicajeno u drustvu u kome se krecem.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Psovanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon