www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Misteriozni tip
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Misteriozni tip Na vrh strane Na dno strane

Imam decka vec godinu i nesto dana,ali na faksu postoji jedan tip o kom stvarno ne znam nista,ne postoji nacin ni da saznam,al kad god ga sretnem meni kolena klecaju.Ne znam zasto se to desava kad imam super decka,super vezu,a o ovom tipu ne znam nista,cak ni kako se zove

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu da razumem to Laughing
upravo je to "ono" ne znas nista o njemu, on moze biti bas onakav kakvim ga ti zamisljas. Moze biti da je samo extra "jebozovan" (izvinjavam se da odabranom terminu)
samo polako,daj sebi vremena da skapiras sta je i kako je,a do tad.. pa do tad cemo mi ovde da rastavimo taj tvoj problem u sitna crevca,tako da-nema da brigas. Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zensko si i to je normalno. Da si musko, onda bismo se zabrinuli. Wink
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa uvek tako bude ..misteriozni tipovi nam uvek privlace paznju....
Privlace zato sto mastamo o njima i bude nam neke skrivene zelje koje nismo dozivele sa sadasnjim momkom,i ako je on dobar prema tebi i sve vam je super ipak nije to to koliko kod ti se to cini tako....

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam nedavno srela tipa koji je obuzes sve moje poglede i ja sam njegove videla sam po reakciji, srela sam ga samo jednom i reakcija je bila takva, i mislim da je to nasa zenska normalna reakcija na nepoznate i neizvesne situacije, misteriozan je i interesantan a sve sto vise saznajemo o njemu postaje manje zanimljiv
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro, meni se to dješava uglavnom kad izađem jer volim da zavodim ( naravno, ne napadno) kad vidim nekog lijepog tipa bez cure, ali uglavnom sve na tome i ostane jer kad god se upoznamo, uvijek se razočaram u nečemu, ne dopadne mi se. Samo bih ga tak sanjala i maštala o njemu. Ali i to sam prestala, nisam više toliko slobodna kao prije. Wink
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o ovom je bila neka tema, cini mi se,
to je ono kad nekog ne znas pa ga "sklopis" u glavi i onda je taj neko idealan. najbolja prevencija bi ti bila po meni da ga upoznas i razbijes iluzije.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da nas privlači sve što je nedokučivo, to je u ljudskoj prirodi Wink

Ponekad je samo to gledanje i iščekivanje slatko...Moguće je da je draž upravo u tome i da ti više ne bi bio zanimljiv kada bi ga upoznala...Međutim, moguće je i da se izrodi nešto više...Pitanje je šta ti želiš... Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas kako se kaze-tudje sladje.jos ako super izgleda,razumem te u potpunosti
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privlači te upravo ta misterioznost i činjenica da ne znaš ništa o njemu.
To ti daje prostora da svoje neznanje ispunjavaš nekim vlastitim mislima i pridaješ mu karateristike koje on možda ni nema.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 6:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao definitivno se slazem...iz nekog razloga.....vecina nas devojaka vole misteriozne tipove....jer svaka od nas mozda masta...o nekoj opasnosti...jer iz nekog razloga....''dobar'' decko nas ne ispunjava...u potpunosti...pomalo zvuci dosadno...i privlaci nas ta neka doza neizvesnost i rizika.......
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono zabranjeno je najslađe Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Misteriozni tip Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon