www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

black_panthera trazi
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 3:04 am    Naslov poruke: black_panthera trazi Na vrh strane Na dno strane

Da li je netko cuo za pjevaca Njegoslava Dragica? Trazim jednu njegovu pjesmu "na starome mostu stojim" ali ne mogu njega nigdje naci

 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostavi email tako da ako je neko ima da moze i da ti je posalje.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo mail

manager13.mario@yahoo.com
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa stvarno mi je zao ali ne mogu nigdje da ti nadjem tu pjesmu pa cak nista ni o samom pjevacu..... Rolling Eyes

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Re: black_panthera trazi Na vrh strane Na dno strane

black_panthera je napisao/la sledeće:
Da li je netko cuo za pjevaca Njegoslava Dragica? Trazim jednu njegovu pjesmu "na starome mostu stojim"


Kako da nismo culi za Njegoslava ...pesma je sa albuma 1987 i upravo putuje ka tebi ...uzivaj Wink

_________________
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e puno ti hvala dobio si mail od mene ako nesto trebas javi rekoh i ako imas od njegoslava jos nesto posalji jel nema na netu ne mogu nigdje naci nista ima jedna sjecam se nesto da ide "ako me volis ako me zelis...." dalje ne znam davno je bilo kada sam to slusala.

imala kasetu i negdje se izgubila cak ni imena pjevaca se nisam sjecala neki dan saznam idalje znas... Very Happy

nema problema ni ja nigdje nista ne nalzim o njemu ali eto ima netko hval bogu tko ima Very Happy


[Edit by Naden: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 2:47 am    Naslov poruke: black_panthera trazi Na vrh strane Na dno strane

Naime, dragi prijatelji. nekoliko puta na zivoj glazbi cula sam stvar od duska kulisa "Ej Kafano" i pozelila nju skinuti s neta. no kako to vec ide, nisam nigdje pronasla...
Pjesma (refren) ide ovako:
Hej kafano, otvori mi vrata,
polomit cu pocastit cu
trista cuda napravit cu
da je zaboravim!

Puno hvala svakome tko mi pomogne

moj mail: manager13.mario@yahoo.com

[EDIT by Naden] Nema potrebe da otvaras jos jednu temu kad imas ovu, dakle u ovoj temi pises sve sto trazis....
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma od Duska Kulisa - Hej kafano upravo poslata na mail! Wink

Uzivaj!

_________________
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti puno na pjesmi.

ima li mozda netko ove pjesme

Neda Ukraden : Alcak
Rezonansa : Jedno vece u hotelu
Dusko Kostic - Sta li nocas rade moje ljubavi stare

Kuda cu bez tebe cesto pitam sebe

Dragana Mirkovic - Dodji i reci da me volis

moj mail manager13.mario@yahoo.com


Poslednja prepravka: black_panthera datum Čet Apr 12, 2007 3:52 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
MaLoVeCa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 26 Sep 2006
Poruke: 60
Mesto: Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draganu ti saljem na mail

Wink)
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e hvala ti puno ako netko ima ostale please neka mi posalje

Neda Ukraden : Alcak
Rezonansa : Jedno vece u hotelu
Dusko Kostic - Sta li nocas rade moje ljubavi stare

Kuda cu bez tebe cesto pitam sebe

i jos nesto ako netko ima pjesmu od Danijela Popvica Bio sam naivan molim Vas da mi posalje.

mail: manager13.mario@yahoo.com


Poslednja prepravka: black_panthera datum Sre Mar 21, 2007 10:09 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

black_panthera je napisao/la sledeće:
e hvala ti puno ako netko ima ostale please neka mi posalje

Neda Ukraden : Alcak
Rezonansa : Jedno vece u hotelu
Dusko Kostic - Sta li nocas rade moje ljubavi stare

Kuda cu bez tebe cesto pitam sebe

i jos nesto ako netko ima pjesmu od Danijela Popvica Bio sam naivan molim Vas da mi posalje.

mail: manager13.mario@yahoo.com




jel nitko nema nijednu pjesmu najbitnija mi je ova od Danijela Popovica - Bio sam naivan


Poslednja prepravka: black_panthera datum Sre Mar 21, 2007 10:09 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> black_panthera trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon