www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koga izabrati??!!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 2:29 pm    Naslov poruke: Koga izabrati??!! Na vrh strane Na dno strane

Koga bi ste Vi drage devojke izabrale?
Decka koji nije fizicki mnogo lep ,ali prepametan,sarmantan,simpatican,duhovit,sa njim uvek imate temu za razgovor... ili decka koji je presladak,zgodan ,visok ali njegova prosto prosirena recenica je bas....onako....prosta...bas....Ali pogledom je u stanju je da Vas zapali....Kad Vas dodirne prosto to trni celo telo,strast,hemija...!!! Rolling Eyes
Pa meni je strasno tezak izbor,jos kad mi mogla da ih pomesam bilo bi super...
A Vama?
Sta bi ste Vi izabrale?



_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, bez razmišljanja bi izabrala onoga s kojim imam tema za razgovor, simaptičan je i duhovit, ali pod uvjetom da me ipak privlači. Ne bi mogla biti s nekim tko me ni najmanje ne privlači unatoč tome što smo inače kompatibilne ličnosti.
A što se tiče momka koji je zgodan, a ne može složiti rečenicu, uopće ne znam šta bi radila s njim. I kemija je prolazna stvar, vjeruj mi. Bila sam u obe situacije i mogu samo ponoviti onu staru 'da izgled privlači, ali ne zadržava'.

A iz vlastitog iskustva mogu reći da postoje momci koji su i zgodni i visoki i s kojima možete beskrajno i o svemu razgovarati. Wink

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam... Tesko je odabrati... Ali bolje je kad sa njim mozes da pricas, da te zasmeje nego samo da ga gledas... Mislim, ako hocu nekog samo da gledam uzecu poster neke poznate licnosti Laughing Wink

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 10:52 pm    Naslov poruke: Re: Koga izabrati??!! Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:

Pa meni je strasno tezak izbor,jos kad mi mogla da ih pomesam bilo bi super...

Pa da bude ruzan i glup???? Shocked
Covece, pa znaci i ja bih nekome mogao da se svidim! Very Happy
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prevodu da li bih pre ruznog ali na istoj talasnoj duzini kao ja, ili prelepog ali glupog?
Ni jednog ni drugog!
Ovde se raspravlja kao da su muskarci roba na pijaci Wink Dodamo pola kilograma lepog osmeha, a oduzmemo 200g sposobnosti da resava integrale. U ljubavi to obicno ne ide tako i niko od nas nema tu priliku da bira izmedju crnog i belog...
I ne, ne bih bila ni sa jednim muskarcem koji me u potpunosti ne ispunjava, znaci i fizicki i psihicki. Ako ga trenutko nema "na vidiku" na znaci da ga nece biti i sutra/prekosutra... Gospodina Prvog (ruznog) bih mozda zadrzala kao svog prijatelja uz sebe (ako se bas toliko pronalazimo). Ali kao decka ne - Bolje da budem sama neki period nego da se patim uz osobu sa kojom to jednostavno nije to.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nasla i pametnog i sarmantnog, i simpaticnog i duhovitog i zgodnog, i strastvenog, ma sve u jednom. To je najbolja kombinacija Smile

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim sta tu ima da se bira. Ni jedan nije "kompletan",a ja ne uzimam jedno po jedno. Ili sve ili nista!
Kao sto rece kapljica-naici ce pravi. . . samo treba biti strpljiv.
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

našla bi nekog trećeg, kao što sam i našla ;o)))

što će mi dečko samo za krevet i da ga pokazujem u grad a ne mogu s njim smijat se, zezati, pričati, s druge strane što će mi netko od čijeg pogleda i dodira mi se ježi koža na vratu jer mi se fizički ne sviđa Shocked Shocked Shocked
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moytsa je napisao/la sledeće:
Iskreno, bez razmišljanja bi izabrala onoga s kojim imam tema za razgovor, simaptičan je i duhovit, ali pod uvjetom da me ipak privlači. Ne bi mogla biti s nekim tko me ni najmanje ne privlači unatoč tome što smo inače kompatibilne ličnosti.
A što se tiče momka koji je zgodan, a ne može složiti rečenicu, uopće ne znam šta bi radila s njim. I kemija je prolazna stvar, vjeruj mi. Bila sam u obe situacije i mogu samo ponoviti onu staru 'da izgled privlači, ali ne zadržava'.

A iz vlastitog iskustva mogu reći da postoje momci koji su i zgodni i visoki i s kojima možete beskrajno i o svemu razgovarati. Wink


U potpunosti se slažem! 8)

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je sarmantan, duhovit i uvijek imamo temu za razgovor... pa njega naravno, ali samo ako ima neka mala iskrica u oku, to je ono sto mene obara s nogu, Lijep momak ocara na prvi poged, ali svi lijepi momci koji su bili u mom okruzenju, kasnije su se pokazali kao razocarenja. Ne volim kad su momci Narcisi.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Ne vidim sta tu ima da se bira. Ni jedan nije "kompletan",a ja ne uzimam jedno po jedno. Ili sve ili nista!
Kao sto rece kapljica-naici ce pravi. . . samo treba biti strpljiv.




slažen se

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj i ja sam u istoj situaciji, bas sam kontala da otvorim ovakvu temu heheh
kod mene je jedan fin, pametan, studira medicinu, iz ugledne porodice isl. a drugi je pomalo problematican, voli da hoda, ne radi nista u zivotu, ali kad me pogleda onim svojim zelenim okicama ja se istopim...a doslo je vrijeme da se odlucim na koju cu stranu. svako ce mi reci bolje onaj prvi al meni srce brze zaigra kad sam sa onim drugim heheh.
a bas bi bilo dobro kad bi se mogli iskombinovati Razz

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koga izabrati??!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon