www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koga izabrati??!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni jednog.intresuje me da je dobar decko, da me razume.to mi je glavno,a koliko je pametan/lep i nije toliko vazno.

 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tog sto je zanimljiv, sarmantan , pametan i prica.. ja nikad ne bih ( licno ) mogla da izlazim s nekim ko ne zna da sastavi dvije pametne Confused

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno sa onim koji je pametan.Šta će mi dečko koji nema ni gram mozga?
Da ga gledam samo?
Ne,hvala...Takav mi ne treba.
 
Pirate Shakira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 50
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked A nema spoj lepog i pametnog?
E, dobro ste me upozorili, da znam cemu da se nadam...

_________________
Elektro, makes you feel fine...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koga izabrati??!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon