www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Za SANJICU I ostale admine!!!!!!
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Montana_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 1

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:05 pm    Naslov poruke: Za SANJICU I ostale admine!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

Dobar dan
Sanjice da ti objasnim tebi i drugima pre nego sto pocnete nekog da pljujete i linkujete prvo procitajte ceo text o ceemu se radi Tony_Montana vam je trazio pesmu niko od vas nije odgovorio nego mad max vam reko netreba da je postavite i vi ste tako uradili evo ti dokaz U Forumu Dusko Pertovic pa procitajte i onda osudjujte a ne jedan drugog da zezaju Shocked Confused Mad Razz Razz Razz


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak tebi niko ne daje za pravo da kritikujes nekoga jer ovde svako ko radi radi dobrovoljno.
Ispunjene su ti koliko ja znam pa bar 99% zelja.
Narod se trudi i ako nema u svojoj kolekciji trazi se po netu da se ispunjavaju i tvoje i zelje ostalih clanova koji zahtevaju pomoc.
Nije ovde niko pljuvao po TEBI vec si TI pljuvao po Sanjici i ostalim adminima.

Zbog toga je jedini logican postupak bio da se banuje tvoj stari nick, a veruj mi jedno, i ovaj i svaki ce ti biti banovan bude li jos jedanput takvih ispada.

Malo zahvalnosti i razumevanja bi bilo prilagodnije jer ti nisi jedini. Sajt ima preko 28.000 clanova, od toga preko 3000 redovno dolaze SVAKI dan na ovaj sajt a vecina njih ne da bi se druzila sa nama i usla u zajebanciju nego samo da skine pesme sto im trebaju, ali i to je OK, nemamo nista protiv i zato smo tu, ali ne dozvoiljavam NIKOME da vredja admine i ostale clanove uprave a pogotovu ne one koji se trude da svima ispune muzicke zelje.

Mislim da je svima jasno da si TI pljuvao po njima a niko po tebi, da se razumemo!

Nadam se da se ovo vise nece ponoviti, a dali ce tebi jos neko ispuniti zelju ja to neznam, to ostaje na njima da oni odluce sami, jer ja zlje ne ispunjavam ili mozda vrlo vrlo retko kad bas imam vremena za to.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zbog cega treba Toni odma toliko da se ljuti?! Jel admins mogu nesto za to, ako neki drugi clan upise nesto?! Mislim da je svako za svoj zadrzaj odgovoran, i nemoj da napadate Sanjicu, ona se stvarno maksimalno trudi oko nas! I ako cura ima problem sa PC-om, onda trebamo da imamo razumevanje a ne jos da joj idemo na zivce! Znam kakav je to posao kad kompjuter pocne da zeza!

Sanjicaaaaaaaa ti si broj 1 Smile Pozzz i Caru iz KV
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ajde d zatvorimo temu....

o ovakvim ljudima kao montana ne treba uopste raspravljati

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Re: Za SANJICU I ostale admine!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

Montana_T je napisao/la sledeće:
Dobar dan
Sanjice da ti objasnim tebi i drugima pre nego sto pocnete nekog da pljujete i linkujete prvo procitajte ceo text o ceemu se radi Tony_Montana vam je trazio pesmu niko od vas nije odgovorio nego mad max vam reko netreba da je postavite i vi ste tako uradili evo ti dokaz U Forumu Dusko Pertovic pa procitajte i onda osudjujte a ne jedan drugog da zezaju Shocked Confused Mad Razz Razz Razz


pa nitko tebe ne pljuje, nego se ti bahatiš, ono ti si u posebnom raspoloženju - čudiš se kako te nitko ne razumije- imaš osjećaj kako govoriš zidovima- toliko se daješ drugima a nitko da ti kaže hvala.
nepravedni su ljudi prema tebi -izbacuju te sa stranice-
nije ti jasno zbog čega- što s napravio i tako to.
O da misliš čudan je i okrutan ovaj svijet u kojem živiš- ono pukla te nostalgija za nekim davnim krikom iz sjećanja - i baš ta pjesma koju si naručio bi izliječila trenutno taj tupi osjećaj u glavi-
ono daješ si oduška, pa da - ono kad sklopiš oči rodni kraj sanjaš i često moliš u ponoćne sate - nek ti se čuva rodna gruda i nek ti se čuvaju svi tvoji dragi- i to baš uz tu pjesmu.
Pa da i onda se nađu je li neki tu administratori koji štekaju, ono baš neće tebi udovoljiti, ono baš su se urotili protiv tebe, ono baš ne daju da se opustiš, ono baš namjerno puštaju neke pjesme koje te živciraju-
a ti si tako super ono mrak si , ono jedan od posljednjih u plejadi šarmera , ono koji ne zaboravlja nedjeljom ujutro izglancati crne špicoke i , obuči bjelo odijelo, staviti bijeli šeširić i lagano kliziti centrom grada i bogobojažljivo migati mladim curam,.
pa je , imaš pravo možda si skroman previše- što bi tek bilo da si osim pjesme poželio da ti se skuha pita i u krevet donese, ono da ti se ispegla košulja, baci smeće u kontejner, isprazi pepeljara koja je puna papirića od bombona, - ono imaš pravo ovaj svijet je pun nepravilnosti- daješ sebe full a za uzvrat ne možeš dobiti niti pjesmu odmah i sada.
znam teško je ovo javno priznati i reči pa i osjećati kako sam ja napisao i tebe doživio- za meni si jedan nježni cvijet a ne probisvjet koji ovaku tiraniju zaslužuje.
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Re: Za SANJICU I ostale admine!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

Montana_T je napisao/la sledeće:
Dobar dan
Sanjice da ti objasnim tebi i drugima pre nego sto pocnete nekog da pljujete i linkujete prvo procitajte ceo text o ceemu se radi Tony_Montana vam je trazio pesmu niko od vas nije odgovorio nego mad max vam reko netreba da je postavite i vi ste tako uradili evo ti dokaz U Forumu Dusko Pertovic pa procitajte i onda osudjujte a ne jedan drugog da zezaju Shocked Confused Mad Razz Razz Razz


večeras dok budeš čitao- nemoj se žestiti , znam teško je kad ostaješ uskraćen za užitak
nego ti meni reci koju si ti to pjesmu zaželio da si radi nje odletio sa sajta i zoliko se žestiš
pa hajde , nemoj se ljutiti
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da nije ok stvarno..
Administratori i nasa carica Sanjica se trude da nam ispune te zelje ! Neutral

Pa desi se to da ne nadju nake pesme.... nije nista strasno !
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 05, 2005 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da o ovome ne treba vise trositi minute i prste, sve je jasno.
Ko bude fin i ljubazan ispunice mu zelju ako budu mogli, to budite ubedjeni a
ko pljuje i nipodastava rad ovih ljudi neka ide kuci.

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 05, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste tako je a neki tio ne kontaju...aj bre ljudi zatvaramo temu....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 05, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako je stamenid, zatvarmo je Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Za SANJICU I ostale admine!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon