www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

KRITIKE i Hvala Pojedinim adminima A POSEBNO TheCrow Hvala
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Tony_montana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 13 Sep 2004
Poruke: 35
Mesto: De

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 2:43 am    Naslov poruke: KRITIKE i Hvala Pojedinim adminima A POSEBNO TheCrow Hvala Na vrh strane Na dno strane

Sa ovom Porukom Hteo bi da se Zahvalim " TheCrow " Za pesmu od duska petrovica "zvoni zvonce zatvorsko" Jedini koje je se javio posle moje kritike tu ima i jedna kritka za Sanjicu Sloki 75 joj poslu pesmu "Crni voz iz doma za vesanje i ona kao Postavice Je u muzickim Zeljema I nista nama koji jednu dve pesme trazimo ne postavljate pesme i ne odgovarate a nekim levacima sto imaju spisak sa 20 pesama njima se ispunjavaju muzicke zelje sve do jedne. Hvala
a vi sad kako hocete Koje istog misljenja kao i ja neka se jave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HVALA Evil or Very Mad Mad Rolling Eyes


 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 4:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema takvih

devojka je bolesna i nije mogal da postavi....sta se ljutis?nije ona robot,ona je zivi stvor...

imaj dusu....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

More znas sta Tony,ko si bre ti da ides naokolo i kritikujes nas rad,a??? Da nam nisi ti GAZDA ovde??? Jel ti placas nesto za trazene pesme? Stvarno si sad preterao,pa jel ovde neko nesto tebi duzan? Jeste meni poslata pesma,ali mi je gazda_djole rekao da je pesma vec postavljena,sta oces sad od mene? Sad si dosao mene da kritikujes,pa znas sta,od mene vise ni jednu pesmu neces dobiti!!! A tebi nemam nameru da se pravdam zasto nisam online i zasto ne stizem na Fontanu zelja,jer se tebe to netice! Toliko od mene!!!

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu samo da kazem da podrzavam Sanjicu.

Mi ovde ispunjavamo muzicke zelje iz DOBRE VOLJE, a mi to NE MORAMO da radimo, zato treba biti zahvalamn sto se zelje ispunjavaju a ne postati bezobrazan i zahtevati to kao MORANJE, ovde se ne MORA nista niti ce se ikad morati.

Ko postavi muzicku zelju, pokusacemo kao i do sad svakom da je ispunimo, ali nas neko da sili i da tera to Boga mi nece moci.

Dali je neko razmisljao da je Sanjica mozda bila bolesna? Hvala Bogu nije ali je bila vezana drugim poslovima, pored toga i pokvarenim kompjuterom.
Dali je neko pitao STA JE SA SANJICOM, brinemo se, da nije bolesna da se nesto nije desilo???

Ne, nije niko nego jos imate obraza za kritiku.

Stvarno preterujete. U stvari preterujeS !!!

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podržavam tvoju dobronamjernu kritiku, stvarno vi ponosni članovi ovog sajta a i ja onako pomalo exzotičan vanjski suradnik ( priznajem da mi je ovaj sajt neobično drag)- jer malo ih ima koji imaju doista to mislim plejadu neobičnih individualaca a što da ne reći i nintelektualaca .
Dista moram se očitovati na ovaj način i još jednom zahvaliti administratorima kojima se divim jer imaju hrabrosti, živaca i nesebičnosti ali i dozu pozitivne ludosti nas članove i vanjske exzotične suradnike trpiti iz dana u dan.
predlažem da administratori radi njihovog zdravlja i odmora prestanu ispunjavati glazbene želje pojedinaca- jer kakvo je ponašanje iskazao ovaj čudak koji spominje te čudene životinje foke nije vrijedno truda.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

prestanu ispunjavati glazbene želje pojedinaca

rujni, ne vidim razloga zasto da zbog pojedinaca ostali ispastaju..... uvek se nadje neko ko ima neko posebno misljenje al to je samo mali broj.....

Mi cemo i dalje da ispunjavamo zelje onima koji lepo pitaju i kad je to god u nasim mogucnostima da uradimo.
Cak sto vise MI krenemo u jurnjavu za pesmama ako ih mi nemamo ali nekima ni to ne znaci nista i neznaju da postuju.....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.




Poslednja prepravka: Car Dusan-Silni datum Čet Feb 03, 2005 10:51 am; ukupno izmenjena 1 put
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro , još jednom se divim vašem poletu i nesebičnosti
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Re: KRITIKE i Hvala Pojedinim adminima A POSEBNO TheCrow Hva Na vrh strane Na dno strane

Tony_montana je napisao/la sledeće:
Sa ovom Porukom Hteo bi da se Zahvalim " TheCrow " Za pesmu od duska petrovica "zvoni zvonce zatvorsko" Jedini koje je se javio posle moje kritike tu ima i jedna kritka za Sanjicu Sloki 75 joj poslu pesmu "Crni voz iz doma za vesanje i ona kao Postavice Je u muzickim Zeljema I nista nama koji jednu dve pesme trazimo ne postavljate pesme i ne odgovarate a nekim levacima sto imaju spisak sa 20 pesama njima se ispunjavaju muzicke zelje sve do jedne. Hvala
a vi sad kako hocete Koje istog misljenja kao i ja neka se jave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HVALA Evil or Very Mad Mad Rolling Eyes




Ostali članovi sajta , oprostite mi na ispadu - jer nitko neće pljuvati po tim dobročudnim stvorenjima koji bdiju nad našim djelovanjem na ovom sajtu
kad nitko neće stati na branik i opstojnost tih ljudi koji dragovoljno postaše administratori i ostali managament ovog sajta- stat ću ja kao vanjski suradnik .


Poslednja prepravka: rujni datum Čet Feb 03, 2005 7:01 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda da neki nemaju dusu pa misle da kad nesto zazele da im se istog momenta ispuni svakavih nas ima i sanjica je u pravu
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sekula_au je napisao/la sledeće:
izgleda da neki nemaju dusu pa misle da kad nesto zazele da im se istog momenta ispuni svakavih nas ima i sanjica je u pravu

slažem se sekula 100% s tobom- dosta je oronulih patetičnih spodoba hedonističkog poimanja svijeta-
živjelo drugarstvo i bratstvo među ljudima- živio naturalna ljubav bez pomagala i sredstava zaštite među seljančicama i seljačićima, ja stojim postojano kao klisurine i željan svoje muške vode podariti dobronamjernoj seljančici
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znate što moderatori , administratori i ostali kad vam god bude teško , ja ču se brinuti za moralnu čistoću ovoga sajta


Poslednja prepravka: rujni datum Čet Feb 03, 2005 7:03 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha, joj rujni sta bi ovaj sajt bio bez tebe Very Happy Very Happy Very Happy
al se slatko nasmejah citajuci Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> KRITIKE i Hvala Pojedinim adminima A POSEBNO TheCrow Hvala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon