www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa DVD Rezacem
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Problem sa DVD Rezacem Na vrh strane Na dno strane

Imam dvd rezac Nec dvd rw nd-3540A,i juce mi je poceo da pravi probleme.Jednostavno,dvd diskove cita i reze sasvim normalno ali obicne cd-ove nece ni da ucita ni da reze.Ako neko zna sta bi moglo da bude,unaprijed sam zahvalan. Rolling Eyes


_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da ocistis laser... probaj da upgrade-ujes firmware... koliko je star?

_________________
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"probaj da upgrade-ujes firmware"-e ovo te nista ne razumijem,kako to da uradim,a rezac je star oko cetiri mjeseca i eto do prekjuce je radio savrseno.

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si ga kupio novog i da ti je star cetiri meseca, onda imas jos 8 meseci garancije.
Svaki hardware ima godinu dana fabricke garancije, osim ponekih baterija.

Probaj prvo da izbacis program koji koristis za rezanje, cisto sumnjam da je Nero u pitanju.
Izbaci program, pa ga opet instaliraj, mozda ti pomogne.
Nikad se ne zna.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je star samo 4 meseca, onda nema o cemu da se prica, odneses ga u radnju gde si ga kupio i kazes im da ne radi.

_________________
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Ako je star samo 4 meseca, onda nema o cemu da se prica, odneses ga u radnju gde si ga kupio i kazes im da ne radi.

Pa brate iskreno da ti kazem to cu i da uradim,osim njega imam i pionirov rezac koji sam uzgred koristio barem 10 puta vise nego njega i koji radi.Jbg,cetiri mjeseca je stvarno malo!?

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 4:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako prestane da radi dok je pod garancijom, sve je malo, makar ta garancija bila 5 godina.

_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno je neki hardware proces otišao čim on ne može da prepozna običan cd...tj ne može da pročita...
nov je i vrati ga...firmware koliko znam neće ti ništa pomoći
ja imam 3520 star preko godinu narezao se do sada preko 1000komada i super radi....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 01, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno otvori novcanik i odnesi u neki servis, ako nije pod garancijom (ako jeste super). Probaj i "uradi sam" ocisti laser, ali ne znam koliko ce ti to pomoci, jer dvd diskove cita koliko si rekao. Zakljucak: nosi u servis. ha
 
metromarker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Dec 2005
Poruke: 11
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jesi l iresio svoj problem sa rezacem?
 
deluxer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam isti rezac vec 10 meseci , urnisao sam ga od koriscenja preslo je preko njega bar 2000 diskova , a narezano preko 500 i idalje sljaka kao nov , a inace kod njega moze da ti se desi ako stavljas mnogoo star CD da nece da ga cita.
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos nista rijesio sa rezacem kupio sam neko smece od LG-a a imam vec odavno i Pioneer 110D pa i ne obracam paznju a NEC-a sam poslao tamo gdje ide svo djubre-u kontejner!!! Wink

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa DVD Rezacem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon