www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Je li vam teško reći drugima 'NE'?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to nikako ne valja ja prije nikada nikome nisam mogla reci ne ali sada se sama tjeram da kazem ne ako je ne mogu ili to netko nije ni zasluzio

 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi koga odbiti i po kojem pitanju... Svako "ne", ma koliko ga bilo tesko ireci, mislim da ima neko svoje opravdanje. Ne mogu da shvatim da bi neko nesto odbio iz cista mira. Sve ima razlog i uzrok.
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno ne umem da kazem NE!

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada bez razoga ne kažem ne.Bolje je reči ne,nego nekome davati lažnu nadu da možeš nešto uraditi za nju/njega.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas mi je lako reći NE, jer nisu ni svi drugi tu uvijek za mene, ako ne kažeš jasno i glasno NE , e onda se samo zapetljaš u nešto što ti se stvarno neda. Ako mi nije teško učinit ću za nekoga, ali ako to ne želim, pa ne masiraj me s tim. Osobe koje cijene iskrenost i iskrene su, cijene i taj NE, a oni drugi...boli me pipa za njih . 8)
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se stalno dešava i nervira me što sam takav čovek, bacim sve i pomognem svima čim mogu i više od toga, a na kraju meni je najgore i ostajem razočaran

_________________

 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast na odlicnoj temi! Ovo je moj najveci problem, jer definitivno ne znam kako da kazem NE! Bez obzira da li je u pitanju pozajmljivanje nekog komada odece ili samo pomoc oko necega, ja ne znam da odbijem ljude. Nebitno je da li su to prijatelji, poznanici ili neko koga sam tek upoznala. Jedino kome umem da kazem ne su frajeri. Hahaha... Ipak nekog mogu da odbijem. Mnogo puta sam se opekla i obecala sebi da ce se sve promeniti, odnosno da cu se ja promeniti ali nista od toga.
 
Beep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi kome.. Ali ako stvarno to i mislim onda kazhem NE..
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo cesto umem da kazem Hocu, naravno iako to ne zelim. Ali kada kazem NE to jeste NE! Ali problem je sto ponekad ljudi nece da prihvate jer misle da imaju najvece probleme koji su na vrhu liste. A tada ludim nachisto Mad
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi kome..Nekima jednostavno ne umem reci NE..
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad je zaista tesko, ali ipak uspem da kazem ne kad god je potrebno.

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
odiseja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 15

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:
Ne umem da odbijem lako ljude.Često sam u životu činio usluge koje su meni posle,često,stvarale ozbiljne probleme.Čak i one ljude koji su me loše zadužili u životu nisam umeo(niti umem) da odbijem.


Nazalost ne znam ni ja odbiti tako lako ljude, mada moram priznati vecina i ne zasluzuje moju pomoc, trebam valjda se nauciti cesce govoriti neeeeee!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Je li vam teško reći drugima 'NE'? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon