www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

plisane igracke
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dosta plisane igracke ali nisam skoro uzimala jer nemam mesta vise... Rolling Eyes

 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja ih obožavam!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
M A N U E L A
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim ih, a najvise medvedice ...postoji i razlog zasto...ali to je neka druga prica Smile
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kupujem ih sama, ali obozavam da ih dobijem na poklon. Rolling Eyes
 
PRESLANA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2007
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao..hehehe..ja jih prosto nevolim, neznam zašto, jesu mi slatke i sve, al volim samo jednu igračku..jednog zeka Very Happy Very Happy a inače niso baš nešto čega bih se najviše razveselila kao poklon, al ipak svaki poklon koji je od srca je nešto vredan Very Happy Very Happy
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ih, i to mi je jako slatko
obozavam ih, imam ih mnogo
 
nellav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ih i uvjek ih dobijem na poklon...imam ih hrpu...i velikih i malih...
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam plisane igracke

medvjedic mi je najdrazi
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam plisane igracke, ne cuvam bas sve, ali one najdraze su nasle svoje mesto Very Happy Cuvam prvog plisanog medu kojeg sam dobila i koji se nalazi na svim slikama kada sam bila mala Smile
Ne kazem da su mi te igracke neophodne, ali su mi slatke i uvek se obradujem kada ih dobijem, bez obzira na moje godine Rolling Eyes Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam plisane igrackice pogotovo mede
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Plisane igracke su mi simpaticne, ali gledam na njih kao na nepotrebne figurice koje mi se vuku po stanu i skupljaju prasinu.
Ne spavam sa njima, ne igram se sa njima ali se obradujem kada ih dobijem na poklon.
Prosto su slatke, ali ne spadaju u sitnice koje bih ja sama sebi kupovala.


Slazem se Wink
mada cuvam sve moje stare...i imam jednu u krevet(za ukrs) Very Happy
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ih obozavam...
sa jednim cak spawam...poklon od decka...cak i lice... Very Happy Very Happy

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> plisane igracke Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon